Комплект книг Кеплер-62 ( 6 кн. ). Автор - Тімо Парвела (BookChef)

Комплект книг Кеплер-62 ( 6 кн. ). Автор - Тімо Парвела (BookChef)

Комплект книг Кеплер-62 ( 6 кн. ). Автор - Тімо Парвела (BookChef) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
1 080 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Опис:

Кеплер-62. Книга 1. Запрошення

Земля перенаселена і її ресурси вичерпуються. Тринадцятирічний Арі піклується про свого хворого братика Йоні.  Разом вони починають грати в нову комп’ютерну гру «Кеплер62», у якій майже ніхто не може перемогти.  Що відбувається з гравцями, які проходять фінальний рівень? Чи «Кеплер62» насправді є лише грою?  

Кеплер-62. Книга 2. Зворотній відлік

Мало хто з гравців здолав усі рівні комп’ютерної гри «Кеплер62». Кажуть, після того має щось статися. Аби розгадати цю загадку Марія, дочка заможного виробника зброї, наймає трьох комп'ютерних геніїв.

Тим часом організація з дивною назвою OTNSPCFRVR («У відкритий космос назавжди») має намір відправити групу дітей до системи Кеплер-62, де нібито є планети,

Книга Кеплер-62. Книга 3. Подорож

«Час настав. Нехай ваша подорож врятує людство» — старий генерал Лівінґстоун прощається з екіпажем дітей, які назавжди покидають вмираючу Землю й вирушають до зірки Кеплер-62 у пошуках нового шансу на життя.

Дванадцятеро дітей. Космічний човник доставляє їх на орбіту, а далі вони летять у далекий космос зорельотами «Нінья», «Пінта» і «Санта-Марія». Місія йде за планом, та Арі з братом Йоні підозрюють, що від команди щось приховали.

Хто схований у додатковій капсулі? Чому Арі вийшов з анабіозу серед польоту? І що це за невідомий об'єкт наближається до зорельота?

Кеплер-62. Книга 4. Першовідкривачі

Переживши хвилюючу подорож крижани-ми й темними просторами космосу, головні герої Арі, Йоні та Марія врешті можуть звідати Кеплер-62е. Планета приховує безліч несподіванок і моторошних таємниць. Мине зовсім мало часу, перш ніж вони виявлять, що на прекрасному Кеплері живе хтось іще. Але хто ворог, а хто друг? І що Олівія ховає на космічному кораблі?

Кеплер-62. Книга 5. Вірус

Арі, Йоні та Марія виступають за самоствердження на планеті Кеплер-62е. Вони борються з таємничим вірусом, нестабільною погодою та ворогами, які криються поміж їхніх товаришів по експедиції. Усе це перетворюється на небезпечну боротьбу за владу, у ході якої розкривається шокуюча правда: їх відправили на Кеплер-62 з абсолютно інших причин, аніж здавалося спочатку.

Кеплер-62. Книга 6. Таємниця

Земля перенаселена і її ресурси вичерпуються. Тринадцятирічний Арі піклується про свого хворого братика Йоні.

Разом вони починають грати в нову комп'ютерній ютерну гру «Кеплер62», у якій майже ніхто не може перемогти.

Що відбувається з гравцями, які проходять фінальний рівень? Чі «Кеплер62» насправді є лише грою?

Дивовижна пригода починається...

Характеристики

Вікова група
для середнього шкільного віку
Жанр
фантастика
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Ілюстрації
кольорові
Показати всі