Книга Анти-Макіавеллі. Настанови про воєнне мистецтво своїм генералам. Автор - Фрідріх Великий (Арій)

Книга Анти-Макіавеллі. Настанови про воєнне мистецтво своїм генералам. Автор - Фрідріх Великий (Арій)

Книга Анти-Макіавеллі. Настанови про воєнне мистецтво своїм генералам. Автор - Фрідріх Великий (Арій) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
235 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Ця книжка знайомить читача з роботами короля Пруссії Карла Фрідріха ІІ (1712–1786). Він був генієм війни, солдатом та інтелектуалом, крім своєї рідної — німецької мови, володів французькою, англійською, іспанською, португальською та італійською; читав латиною, грецькою та давньогрецькою, івритом, був автором листів, які можна назвати шедевром епістолярного жанру XVIII століття, законодавцем та спритним політичним інтриганом. Однією з найблискучіших робіт Фрідріха Великого є політичний трактат «Анти-Макіавеллі», написаний у 1739–1740 рр., коли королю було лише 28 років. У ньому він полемізує з Нікколо Макіавеллі та його знаменитою книгою «Державотворець». Трактат став одним із найбільш читаних творів у освіченій Європі та не втратив своєї актуальності і в наші дні, а, навпаки, став надзвичайно затребуваний як вивірений порадник з управління.
До видання також увійшов твір Фрідріха Великого «Наука військового мистецтва до своїх генералів» — праця, присвячена тактиці та стратегії ведення війни.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Кількість сторінок
288
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матова
Показати всі