Книга Неймовірна історія сексу. Том 2: Азія та Африка. Автор - Філіп Брено, Летісія Корен (Видавництво)

Книга Неймовірна історія сексу. Том 2: Азія та Африка. Автор - Філіп Брено, Летісія Корен (Видавництво)

Книга Неймовірна історія сексу. Том 2: Азія та Африка. Автор - Філіп Брено, Летісія Корен (Видавництво) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
520 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:  

Автори «Неймовірної історії сексу» запрошують нас у ще неймовірнішу мандрівку історією сексуальності від Африки до Далекого Сходу.

Зануртесь у незліченні традиції Африки; зазирніть на Близький Схід з його багатою арабо-мусульманською еротичною культурою; до Індії з її міфологією предків; до Китаю з його тисячолітніми еротичними традиціями і, нарешті, до Японії з її витонченим еротизмом.

Чи є сексуальна поведінка універсальною? Чи однаково виражаються бажання та еротика в різних культурах і в різні часи? Чи однакові заборони? Чи є одні суспільства вільнішими за інші? Чи еволюція рухається в бік придушення імпульсів чи, навпаки, в бік їхнього вивільнення? І, зрештою, чи можнга припинити читати, коли про секс пишуть так інформативно, фактологічно і дотепно?

Це другий том історії, присвячений сексу у сприйнятті східної цивілізації та Африки. Перший том став бестселером і в Україні.

Про авторів
Філіп Брено – психотерапевт і антрополог, доктор сексології в університеті Париж-Декарт. Автор бестселерів: Inventing the Couple, Men, Sex, Love, та Women, Sex, and Love. веде блоґ Liberte, Egalite та Sexualite для Le Monde. Мешкає в Парижі.
Летісія Корен – графічна дизайнерка та ілюстраторка, живе у Франції.

Розміри 27 × 18 × 1 см

Характеристики

Жанр
комікси
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Стан
новий
Показати всі