Книга Приватне життя Єлени Троянської. Адам і Єва, хоча Йому було видніше. Автор - Джон Ерскін (Темпора)

Книга Приватне життя Єлени Троянської. Адам і Єва, хоча Йому було видніше. Автор - Джон Ерскін (Темпора)

Книга Приватне життя Єлени Троянської. Адам і Єва, хоча Йому було видніше. Автор - Джон Ерскін (Темпора) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
415 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

До книжки увійшли два романи американського письменника, літературознавця і викладача Джона Ерскіна: «Приватне життя Єлени Троянської» (1925) та «Адам і Єва, хоча Йому було видніше» (1927). Звертаючись до вічних сюжетів, автор насправді пише про актуальні та позачасові проблеми. Давньогрецькі та античні герої постають тут звичайними людьми: Єлена дає поради доньці щодо чоловіків, а Єва докоряє чоловікові за спізнення на обід. Менелай нещасливий у шлюбі, а Адам не може вибрати між дружиною і коханкою. Ерскін міркує про природу кохання та вірності, пристрасті та обов’язку, соціальних норм і відступу від них. Несподіваним тут є не події, а кут зору письменника, його запитання та запрошення до дискусії.

У романі "Приватне життя Єлени Троянської" Ерскін досліджує питання природи кохання та вірності, а також відступу від соціальних норм і відповідальності перед родиною. Другий роман, "Адам і Єва, хоча Йому було видніше", розглядає тему вибору між дружиною і коханкою, та проблему зіткнення двох світів.

Що стосується стилю письма, то автор чудово розкриває характери героїв і розвиває сюжет, роблячи його захопливим та напруженим. Також варто зазначити, що несподіваним є кут зору письменника, який ставить запитання та запрошує до дискусії. Він взяв за основу всім відомі «вічні» теми, котрі вже неодноразово описувалися в літературі, екранізувалися в кінематографі, ставилися на театральній сцені. Проте автор підійшов до їх розкриття настільки нетривіально, глибоко і креативно, що зумів не втрапити в пастку штампів та стереотипів.  

Загалом, книга "Приватне життя Єлени Троянської. Адам і Єва, хоча Йому було видніше" є цікавим дослідженням проблем сімейних взаємин та кохання, яке не залишить байдужим нікого, хто цікавиться літературою та філософією. 

Характеристики

Жанр
роман
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матовий
Стан
новий
Показати всі