Книга Білий шум. Автор - Дон Делілло (Темпора)

Книга Білий шум. Автор - Дон Делілло (Темпора)

Книга Білий шум. Автор - Дон Делілло (Темпора) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
485 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

"Білий шум"- восьмий роман Дона Делілло, його перший бестселер, Національна книжкова премія 1985 року й екранізація від режисера Ноа Баумбаха.

 Дана книга є класичним представником постмодерністської літератури, яка активно використовує техніки метатекстуальності, іронії та гумору, а також провокує читача до роздумів над сучасним світом. Головний герой роману - Джек Гладні, професор історії, кафедри гітлерознавства (уже цікаво!) і одночасно експерт в галузі гуманітарних наук, який живе в місті Бабблз зі своєю дружиною та дітьми. Він стає свідком збігу незвичайних подій, пов'язаних зі звуком, який називається "білий шум". Джек відчуває, що його життя починає втрачати зв'язок з реальністю і дійсність стає все більш туманною. Книга "Білий шум" підійде людям, які цікавляться постмодерністською літературою, а також шукають роздумів над сучасним світом та його проблемами.

Цей роман є глибоким психологічним вивченням головного героя, який відображає наші сучасні страхи та незвичайність реальності. Крім того, автор забезпечує читача великою кількістю гумору та іронії, що робить книгу цікавою та захоплюючою для читання. Ясна річ, цільова аудиторія в даного роману цілком конкретна. 

Характеристики

Жанр
роман
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матовий
Стан
новий
Показати всі