Комплект книг Завтра. Вчора (2 кн.). Автор - Олександр Красовицький (Folio)

Комплект книг Завтра. Вчора (2 кн.). Автор - Олександр Красовицький (Folio)

Комплект книг Завтра. Вчора (2 кн.). Автор - Олександр Красовицький (Folio) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
240 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Опис: 

Завтра. Книга 1

Нова книга Олександра Красовицького «Завтра» — своєрідне передбачення найближчих та більш віддалених подій, які неминуче спіткають «імперію зла» РФ за її пекельні діяння.

Персонажі трьох повістей реалістичні «до мурашок» — пропагандист, що плете паралельну реальність, цинічний і жорстокий спецслужбист, божевільний тиран.

«Можливо, саме ці дрібні люди і привели Європу до великої війни. Вони діяли у всьому світі, створюючи паралельну реальність не лише росіянам, а й німцям, ізраїльтянам, американцям. Вони купували політиків, фінансували політичні партії, втручалися у вибори через соцмережі, економічними загрозами змушували цілі групи країн поступатися своїми інтересами», — пише автор.

Можна назвати книгу антиутопічною, але тоді ми вже давно живемо в антиутопії.

«Ця книга — не історія минулого. Це попередження про майбутнє», — каже автор.

Вчора. Книга 2

Олександр Красовицький (нар. 1967) у романі «Вчора» розглядає історичні події через призму когнітивістики. Автор пропонує альтернативну історію для осмислення реальних подій. Якби 2014 року після Майдану процеси розвивалися трохи інакше, президент Янукович не втік би до Ростова, чи мали б місце наступні рішення керівництва РФ анексувати Крим, розпочати військові дії на Донбасі? Чи почалася б повномасштабна російсько-українська війна 24 лютого 2022 року?
Коріння всього, що відбувається сьогодні, герої книги намагаються шукати в історичному минулому.
Учений-історик передбачає наближення неминучої катастрофи, яка охопить увесь світ. Він знає час та учасників подій і хоче попередити світ про небезпеку. Але чи повірить Захід його передбаченню? Чи може історичний досвід минулого втримати від помилок у майбутньому?

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Кількість сторінок
128
Мова видання
українська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Показати всі