Книга Поклик племені. Зібрання творів. Автор - Маріо Варґас Льйоса (Фоліо) (суперобкладинка)

Книга Поклик племені. Зібрання творів. Автор - Маріо Варґас Льйоса (Фоліо) (суперобкладинка)

Книга Поклик племені. Зібрання творів. Автор - Маріо Варґас Льйоса (Фоліо) (суперобкладинка) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
330 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: 

У 1958 році отримав стипендію Мадридського університету і виїхав до Європи та США. Тривалий час жив у Британії. З 1990-х рр. живе переважно в Іспанії.
Маріо Варґас Льйоса аналізує свою ідеологічну еволюцію й фундаментальні праці видатних науковців, які допомогли йому розвинути новий корпус ідей після великої ідеологічної травми — розчарування в Кубинській революції (і поїздки в 60-х до СРСР, де побачив нужду і несправедливість), відтак — відхід від ідей Сартра, який надихав письменника в юності.
Трансформація світогляду Льйоси розмічена сімома великими мислителями, з якими веде відвертий діалог. Адам Сміт, Хосе Ортеґа-і-Ґассет, Фрідріх Гаєк, Карл Поппер, Реймон Арон, Ісая Берлін і Жан-Франсуа Ревель — саме ці велетні показали йому традицію мислення, яка дає привілей індивідові перед племенем, нацією чи партією і яка обстоює свободу слова як фундаментальну цінність для здійснення демократії.

 

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Кількість сторінок
272
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матова
Показати всі