Книга Око. Колекція Книжки без кордонів. Автор - Меріенн Майкрос (Видав. Анетти Антоненко)

Книга Око. Колекція Книжки без кордонів. Автор - Меріенн Майкрос (Видав. Анетти Антоненко)

Книга Око. Колекція Книжки без кордонів. Автор - Меріенн Майкрос (Видав. Анетти Антоненко) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
138 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: 

Збірка оповідань канадської поетеси і письменниці Меріенн Майкрос дарує відчуття магії життя, у якому незбагненне невимушено співіснує поруч зі зрозумілим і звичним, міф — виростає з прагматичної і буденної реальності і втілюється у кожному наступному поколінні.

Тринадцять історій написані простою прозорою мовою, притаманною більше для внутрішніх роздумів. Мабуть, саме тому вони дають відчуття тієї інтимності, яке неможливо створити штучно і яке дозволяє не просто схопити сюжет розповіді, але й пережити її і знайти у ній себе. Героїні Майкрос досить природно приймають у своє життя незбагненне і містичне, дають раду з вроками і пристрітом, вміють замовляти хвороби і говорити з померлими. Вони не брешуть собі, але водночас не впадають у розпач від власної правди, якою б гіркою та правда не була. Жінки Майкрос міцно стоять ногами на тому ґрунті, де їм доводиться творити своє життя. Сюжети оповідань розгортаються у різних країнах, за різних часів і за різних обставин.

Характеристики

Виробник
Nobrand
Країна виробництва
Україна
Кількість сторінок
136
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Показати всі