Книга Анна Ярославна: Київська князівна — королева Франції. Автор - Іван Малкович (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА)

Книга Анна Ярославна: Київська князівна — королева Франції. Автор - Іван Малкович (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА)

Книга Анна Ярославна: Київська князівна — королева Франції. Автор - Іван Малкович (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
361 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Кілька років тому в резиденції Анни Ярославни у Санлісі під Парижем мене попросили створити дитячу книжку про королеву Анну — з гарними малюнками, і щоб це були мовби запитання-відповіді про життя Анни Ярославни, з усіма більш-менш відомими фактами й легендами.

«Але як їх подавати, коли наші історики мало не щомісяця спростовують одне одного? — риторично подумав я. — Деякі факти мають дуже різні трактування, як-от зображення в Софії, рік народження, історія з Євангелієм і чимало іншого...»

Після перших ілюстрацій знаменитої Катерини Штанко стало зрозуміло, що сухуватий текст геть не пасуватиме до цих чуттєвих, вибагливих картинок. Історію треба було хоч трохи оживити... Аж тут на літні канікули в Україну приїхала одна юна гостя, і я вирішив показати їй старий Київ... А тоді доля звела мене із славною живописицею Катериною Косьяненко, і книжка збагатилася пречудовими «літописними» зображеннями.

Тож тепер перед вами мовби два потоки оповіді — літописний і казковий

Характеристики

Вікова група
для молодшого шкільного віку
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип паперу
крейдований
Тип поверхні паперу
матова
Показати всі