Книга Увечері хочеться вбивати. Автор - Євгеній Прудченко, Віталій Прудченко (Кондор)

Книга Увечері хочеться вбивати. Автор - Євгеній Прудченко, Віталій Прудченко (Кондор)

Книга Увечері хочеться вбивати. Автор - Євгеній Прудченко, Віталій Прудченко (Кондор) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
270 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Оповідання та новели, що увійшли до цієї книги, написані в жанрі «нуар». Для цього жанру притаманні похмура атмосфера, небезпека та цинічне ставлення до життя. І не завжди те, що починається з героями гарно, закінчується добре, або так, як планувалося.

Брати Прудченки привносять у нуар особисте, неповторне звучання. В їх оповіданнях загадки і таємниці переплетені з реалістичною манерою зображення та напруженими стосунками між персонажами. Особливість Братів Прудченків – стислість та експресивність. Розповіді напрочуд пряні, відверті та захоплюючі. Їх сюжети – неймовірно динамічні, фінали – неочікувані, і на короткому проміжку ми встигаємо прожити й усвідомити ціле життя.

Нуар не має чітко означених позитивних і негативних героїв. Будь-який персонаж може опинитися на місці того, хто розслідує, того, хто вбиває, або того, хто стає жертвою. Несподівані жорстокі вчинки героїв обумовлені їх внутрішніми сумнівами та протиріччями. Самотні герої вступають у сутичку зі світом, який видається їм ірраціональним та ворожим. І ця сутичка обертається на сутичку із самим собою.

Нуар загострює ситуації, загострює наші відчуття і контрастно відображає те, що навкруги. І якоїсь миті, разом із героями Братів Прудченків, ми відчуваємо, як навколишній світ стає бентежним і «вузьким, наче життя

Характеристики

Виробник
Nobrand
Країна виробництва
Україна
Кількість сторінок
164
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Показати всі