Контурні карти. Історія України. Всесвітня історія. Інтегрований курс. 6 клас (НУШ) (Картографія)

Контурні карти. Історія України. Всесвітня історія. Інтегрований курс. 6 клас (НУШ) (Картографія)

Контурні карти. Історія України. Всесвітня історія. Інтегрований курс. 6 клас (НУШ) (Картографія) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
49 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Для тих, хто самостійно вивчає історію, навчальна література з безліччю конспектів та таблиць давно не є достатньою. Тому інтегрований курс "Контурні карти з Історiї України та Всесвітньої історії" є незамінним помічником для учнів 6 класу (Нова Українська Школа). Завдяки картам виконання домашніх завдань тепер стає зручніше та менш витратним за часом.

Цей курс спеціально розроблений, щоб допомогти учням глибше усвідомити місце України та світу в історії людства. Для цього матеріал курсу структурований у вигляді контурних карт, що показують територіальні зміни в різні періоди історії. Кожна карта супроводжується детальним поясненням, що дає учням можливість зрозуміти, чому ті зміни відбувалися.

Крім того, видається, що цей курс надається видавництвом Картографія. Це означає, що учні можуть бути впевнені в якості матеріалів та достовірності даних, використаних у контурних картах. Також це дає перевагу у доступності курсу, оскільки видавництво відоме своїми доступністю та цінністю матеріалів.

Посібник містить у собі карти і завдання. Кількість карт і їхня тематика дозволяють виконати всі практичні роботи, рекомендовані діючою навчальною програмою з всесвітньої історії та історії України.

Мова видання українська.

Характеристики

Тематика
історія
Мова видання
українська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Показати всі