Книга Інститутка. Шкільна бібліотека. Автор - Марко Вовчок (Folio) (м'яка)

Книга Інститутка. Шкільна бібліотека. Автор - Марко Вовчок (Folio) (м'яка)

Книга Інститутка. Шкільна бібліотека. Автор - Марко Вовчок (Folio) (м'яка) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
150 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: 

Марко Вовчок (літературний псевдонім Марії Олександрівни Вілінської, 1833—1907) – видатна письменниця і перекладачка, яка увійшла в історію української літератури XIX століття як талановита, неординарна і самобутня постать. Їі справедливо називають літературною донькою Т. Г. Шевченка. З особливою любов’ю писала Марко Вовчок про жінок-кріпачок. Усі вони наче рідні сестри Шевченкових героїнь – старих і молодих, але однаково знедолених, зганьблених, понівечених.

Соціально-реалістичну повість «Інститутка» – твір, що став суворим вироком кріпосництву, – Іван Франко оцінив як «найкращу перлину нашої літератури».

Повість «Маруся» ще за життя Марка Вовчка здобула широку славу за кордоном, адже її переклали кількома європейськими мовами, вона отримала нагороду Французької академії й була рекомендована для  вивчення у французьких школах. Історія про українську дівчинку, яка у грізну годину ворожої навали пожертвувала власним життям, і в наш час бентежить серця читачів, викликає глибокі патріотичні й гуманні почуття.   

 

Характеристики

Жанр
драма
Мова видання
українська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матовий
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Показати всі