Книга Льодяникові черевички. Книга 2. Автор - Джоан Гарріс (КСД)

Книга Льодяникові черевички. Книга 2. Автор - Джоан Гарріс (КСД)

Книга Льодяникові черевички. Книга 2. Автор - Джоан Гарріс (КСД) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
320 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу :

• Продовження роману-бестселера «Шоколад»
• Друга книжка в серії
• Вперше українською!

КСД придбали права на всі написані книги умовного циклу «Шоколадна тетралогія», тому наступні книги (робочі назви «Персики для месье кюре (кн.3)» та «Полуничний крадій(кн. 4)» вже в роботі - очікуйте анонси.

Після подій, які відбуваються в першому романі, минуло п’ять років. Віана вже з двома доньками переїхала в паризький район Монмартр, де намагається продовжувати справу свого життя - створювати магічний шоколад. Однак бізнес іде вкрай неуспішно, Анук перетворилася на бунтівного підлітка та все гірше ладнає з матір’ю, а саму Віану зсередини розривають страхи й невпевненість у майбутньому.

Саме в такий непростий час на порозі шоколадної крамнички з’являється Зозі де л’Альба. Вона легко знаходить спільну мову з Анук, дарує радість клієнтам, як це колись робила Віана, а також підштовхує головну героїню назустріч коханню. Бізнес іде в гору, за вікном казкова атмосфера Гелловіну і Різдва. Та чи добра бажає Зозі де л’Альба? Хто насправді ця жінка та з чим цього разу доведеться стикнутися Віані на шляху до щастя?

Характеристики

Жанр
роман
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матовий
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Показати всі