Книга Генерал у своєму лабіринті. Зібрання творів. Автор - Габріель Гарсія Маркес (Фоліо) (суперобкладинка)

Книга Генерал у своєму лабіринті. Зібрання творів. Автор - Габріель Гарсія Маркес (Фоліо) (суперобкладинка)

Книга Генерал у своєму лабіринті. Зібрання творів. Автор - Габріель Гарсія Маркес (Фоліо) (суперобкладинка) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
450 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: 

«Генерал у своєму лабіринті» — роман про впливового і найвідомішого лідера війни за незалежність іспанських колоній в Америці Симона Болівара. Події у творі відбуваються у 1830 році. Маркес описує останню мандрівку генерала до узбережжя Колумбії, звідки той мав вирушити до Європи.

Більшу частину життя Симон Болівар боровся за звільнення Латинської Америки від іспанського панування і досяг свого. Він прожив яскраве життя: воював, перемагав, правив, любив жінок і владу. Проте останніми роками став вигнанцем у країні, яку сам створив. І яке ж було розчарування генерала, коли він ішов освистаний вулицями тих самих міст, у яких його прославляли ще кілька років тому.

Ґабріель Ґарсія Маркес досліджує складне життя Симона Болівара — національного героя, який зазнав краху своєї революції та мрії про об’єднану Латинську Америку. Усі досягнення генерала залишилися далеко позаду, а його думки заблукали в нескінченному лабіринті самотності.

 

Характеристики

Жанр
роман
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матовий
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Показати всі