Книга Правила мозку для роботи. Наука мислити розумніше в офісі та вдома. Автор - Джон Медіна (Фабула)

Книга Правила мозку для роботи. Наука мислити розумніше в офісі та вдома. Автор - Джон Медіна (Фабула)

Книга Правила мозку для роботи. Наука мислити розумніше в офісі та вдома. Автор - Джон Медіна (Фабула) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
450 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Що я маю зробити, аби віднайти баланс між особистим життям і роботою? Як мені зацікавити людей під час своїх презентацій? Що я можу змінити у своєму офісі, аби з нетерпінням чекати приходу до нього в понеділок? Як мені підвищити продуктивність своєї команди, свого відділу, своєї компанії? Відповіді на ці та багато інших запитань стосовно нашої роботи знають нау ковці.

Автор, молекулярний біолог Джон Медіна, досліджує різні аспекти трудової діяльності крізь призму науково доведених фактів, спираючись на сучасні погляди наук про мозок та еволюційної біології стосовно організації офісного простору, динаміки влади, взаємодії на роботі під час і після пандемії COVID-19 та багатьох інших питань.

Книжка «Правила мозку для  роботи» містить чимало підказок щодо практичного застосування отриманої інформації, тож ви точно знатимете, що зробити наступного понеділка, аби покращити своє робоче життя та робоче життя тих, хто вас оточує.

Переклад: Олена Якименко

Характеристики

Виробник
Фабула
Країна виробництва
Україна
Кількість сторінок
272
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Показати всі