Simplissime Book Set (2 книга). Автор - Жан -Френс -Малле (Порорі)

Simplissime Book Set (2 книга). Автор - Жан -Френс -Малле (Порорі)

Simplissime Book Set (2 книга). Автор - Жан -Френс -Малле (Порорі) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
2 250 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Опис: 

Книга 1.Simplissime. Найпростіша кулінарна книга. Прості рецепти. Легкі страви

Це не книга про дієту, а швидше збірка рецептів легких страв — корисних, смачних і різноманітних. Її можна вважати відповіддю навічне питання: як харчуватися день у день, щоб не набирати вагу та водночас не обмежувати себе трьома листочками салату, йогуртом і яблуком?

Якщо ви хочете отримувати від їжі задоволення, водночас приділяти увагу фігурі та здоров'ю й не переставати балувати себе різноманітністю страв, маючи у своєму розпорядженні лише найпростіші інгредієнти (які є в кожного в холодильнику або які можна легко купити в будь-якому найближчому магазині), — це цілком реально.

Тут ви знайдете повсякденні рецепти, прості, швидкі та на будь-який смак. Навіть найлегші та нехитрі страви можуть бути дуже смачними — і для цього зовсім не обов'язково годинами стояти біля плити. Кожен рецепт із цієї книги містить усього від 3 до 5 інгредієнтів, супроводжується чіткими інструкціями, займає мінімум часу на приготування та гранично простий.

Книга 2. SIMPLISSIME. Найпростіша кулінарна книга у світі. 100% нові рецепти

Щоб знайти свіжі ідеї для страв і не повторювати одне й те саме меню день у день, часом потрібно розв'язати справжню головоломку. У цій книзі ви знайдете нові рецепти на щодень, швидкі та легкі в приготуванні. Підбираючи нові смакові поєднання, навіть із найпростіших продуктів, які є в кожного в холодильнику, ви зможете приготувати вишукану вечерю для своєї сім'ї та справити враження на гостей. Всі рецепти викладені просто та доступно: складаються з 3-6 інгредієнтів, містять короткі інструкції та фото готової страви, — так що впоратися з ними зможе навіть зовсім недосвідчений кулінар.

Характеристики

Тематика
кулінарія
Мова видання
російська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Показати всі