Комплект книг Алісині пригоди у Дивокраї. Аліса у Задзеркаллі (2 кн.).Автор - Льюїс Керрол (Богдан)

Комплект книг Алісині пригоди у Дивокраї. Аліса у Задзеркаллі (2 кн.).Автор - Льюїс Керрол (Богдан)

Комплект книг Алісині пригоди у Дивокраї. Аліса у Задзеркаллі (2 кн.).Автор - Льюїс Керрол (Богдан) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
205 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Опис:

Книга 1. Алісині пригоди у Дивокраї

Льюїс Керрол не без усмішки писав, що "Алісині пригоди у Дивокраї" розраховані на дітей віком від п’яти років до п’ятнадцяти, від п’ятнадцяти — до двадцяти п’яти, від двадцяти п’яти — до тридцяти п’яти і т. д. ... А для малят віком від "нуля до п’яти років" він спеціально скомпонував "Дитячу "Алісу"! Отож перекладачеві Керролового шедевру немає жодної потреби спрощувати його стилістику. Тим часом у нас узвичаїлася саме така практика. Пропонований переклад відзначається свіжістю "прочитання" першотвору, що дає змогу ознайомити читача з повнокровною, автентичною "Алісою".

Книга 2. Аліса у Задзеркаллі

 Льюїс Керрол не без усмішки писав, що "Алісині пригоди у Дивокраї", як, додамо від себе, й "Аліса у Задзеркаллі", розраховані на дітей віком від п’яти років до п’ятнадцяти, від п’ятнадцяти — до двадцяти п’яти, від двадцяти п’яти — до тридцяти п’яти і т. д. ... А для малят віком від "нуля до п’яти років" він спеціально скомпонував "Дитячу "Алісу"!
  Отож перекладачеві Керролового шедевру немає жодної потреби спрощувати його стилістику. Тим часом у нас узвичаїлася саме така практика. Пропонований переклад відзначається свіжістю "прочитання" першотвору, що дає змогу ознайомити читача з повнокровною, автентичною "Алісою".

Характеристики

Виробник
Богдан
Країна виробництва
Україна
Вікова група
для молодшого шкільного віку
Жанр
казка
Мова видання
українська
Показати всі