Комплект книг Маленькі історії про дружбу і чудеса (5 кн.). Автор - Рейчел Брайт (РАНОК)

Комплект книг Маленькі історії про дружбу і чудеса (5 кн.). Автор - Рейчел Брайт (РАНОК)

Комплект книг Маленькі історії про дружбу і чудеса (5 кн.). Автор - Рейчел Брайт (РАНОК) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
1 350 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Опис:

«Маленькі історії про дружбу і чудеса» - серія віршованих історій британської письменниці Рейчел Брайт з ілюстраціями Джима Філда.

Книги серії за правом можна вважати «золотим фондом» дитячої літератури сучасності, оскільки вони завоювали величезну популярність і прихильність читацької аудиторій та отримали високу оцінку експертної публіки. А саме – ставали володарями багатьох книжкових премій та рейтингів, книга серії «Як коалу гулять викликали» отримала в 2017 року премію Oscar`s Book Prize. Сукупний наклад книг у світі сягнув 3 мільйонів примірників, вони перекладені 40 мовами.

«Маленькі історії про дружбу і чудеса» - це п’ять віршованих казок з цікавим сюжетом, привабливими героями та терапевтичним ефектом. Герої у кожній книзі вчаться долати власні страхи, стають сміливішими та сильнішими, обирають дружбу та допомогу.

Чудові ілюстрації визнаного майстра Джима Філда підкреслюють особливий гумор історій, надають серії неповторності та пізнаваності, а героям – вразливої чарівності. Вони закохують дитину у яскравий та емоційний всесвіт Рейчел Брайт та Джима Філда з першого дотику до сторінок.

Особливо варто відмітити роль перекладача у роботі над українським виданням. Перекласти римовану історію, зберігши і сюжет, і гумор, і характери героїв, і особливий настрій дуже непросто. Але ми упевнені, що Ганна Яновська впоралася на «відмінно».

Книга 1. Як знайти лева?

Книга 2. Дві білки і шишка з гілки

Книга 3. Вовк шукає шлях до зграї

Книга 4. Як коалу гуляти викликали

Книга 5. Про кашалота, якому все збирати охота

Характеристики

Виробник
Ранок
Країна виробництва
Україна
Вікова група
для дошкільного віку
Жанр
казка
Мова видання
українська
Показати всі