Комплект книг Захопливий світ (4 кн.). Автор - Боб Купер (Ранок)

Комплект книг Захопливий світ (4 кн.). Автор - Боб Купер (Ранок)

Комплект книг Захопливий світ (4 кн.). Автор - Боб Купер (Ранок) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
835 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Опис:

Книга 1. Захопливий світ технологій

Ілюстрована енциклопедія про технології якнайліпше підходить для дошкільнят і молодших школярів. Вона ознайомить малечу з винаходами та інноваціями у світі технологій, які існують у нашому повсякденному житті: гаджети, комп’ютери та різні аксесуари до них. Діти також дізнаються про роботів і коботів та, цілком можливо, надихнуться винайти щось своє. Купуйте книжки серії «Маленький Леонардо» й пробудіть у дитині цікавість до науки й дослідів!

Книга 2. Захопливий світ природничих наук

Ця ілюстрована енциклопедія про природничі науки якнайліпше підходить для дошкільнят і молодших школярів. Автор доступною мовою пояснює, що вивчають природничі науки та як називають різних науковців у цій галузі. Малеча дізнається, хто такі антропологи, археологи, фізіологи, психологи, а ще про особливі пристрої для досліджень. А ілюстрації допоможуть уявити, що таке атом, які на вигляд телескоп і мікроскоп або скам’янілості динозаврів.

Купуйте книжки серії «Маленький Леонардо» й пробудіть у дитині цікавість до науки й дослідів!

Книга 3. Захопливий світ математики

Ілюстрована енциклопедія про математику якнайліпше підходить для дошкільнят і молодших школярів. Автор зрозумілою мовою пояснює основні математичні поняття й розповідає, де в повсякденному житті ми можемо з ними зіткнутися. Малеча дізнається, що таке натуральні, від'ємні числа, як довідатися про те, що цікавить, виконавши прості дії на додавання чи віднімання. Ілюстрації допоможуть розібратися з числами й математичними діями та не занудьгувати. Пробудіть у дитині цікавість до науки й дослідів з цією серією!

Книга 4. Захопливий світ технічної творчості

Ілюстрована енциклопедія про технічну творчість якнайліпше підходить для дошкільнят і молодших школярів. У ній коротко описані професії інженерів у різних галузях — від електроніки до астронавтики. Малеча дізнається, хто проєктує та створює мости, літаки, ракети, роботів і навіть штучні людські органи. А сюжетні ілюстрації допоможуть розібратися з усім різноманіттям роботи інженерів. Пробудіть у дитині цікавість до науки й технологій з цією серією!

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип паперу
офсетний
Ілюстрації
кольорові
Показати всі