Книга Антологія української поезії ХХ століття: від Тичини до Жадана (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА)

Книга Антологія української поезії ХХ століття: від Тичини до Жадана (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА)

Книга Антологія української поезії ХХ століття: від Тичини до Жадана (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
700 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

До антології увійшли знакові поезії найпомітніших українських поетів ХХ століття — від Тичини до Жадана. Це найкомпактніша за формою і одна з найповніших за текстами українська поетична антологія. У книзі 2016 сторінок.

Українці — поетична нація, тож у кожного справжнього українця в бібліотечному арсеналі має бути добре зібрання поетичних творів. Квітнесенцією української поезії 20 століття є “Антологія української поезії ХХ століття. Від Тичини до Жадана” від видавництва А-ба-ба-га-ла-ма-га. Поезія — це особлива література, в якій відрефрексовані всі найважливіші відчуття та побоювання цілих поколінь.

Українська поетична антологія ХХ століття містить зразки найбільш філігранних і впізнаваних українських віршів. У ній ви знайдете твори класиків, добре відомих нам ще зі шкільної програми, як-от Богдана-Ігоря Антонича, Миколи Вінграновського, Ігоря Калинця, Євгена Плужника, Олега Ольжича, Василя Стуса, Павла Тичини та ще десятків авторів минулого століття. Так само на сторінках антології перед вами оживають рядки сучасних поетів та поеток, до яких можна потрапити на живі поетичні читання, наприклад, Оксани Забужко, Сергія Жадана, Василя Герасим’юка, Юрія Бедрика, Василя Голобородька та інших. Упорядник видання — Іван Малкович. 

Зібрання творів у цій книзі вміщує надбання цілої епохи митців, які жили, боролися та рефлексували.

Купити антологію української поезії ХХ століття — завжди влучна ідея, адже книжка не лише тішитиме око на вашій полиці, а й стане чудовим подарунком для справжнього поціновувача поетичного мистецтва.

Характеристики

Виробник
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Країна виробництва
Україна
Жанр
поезія
Мова видання
українська
Кількість сторінок
2016
Показати всі