Книга Три мушкетери. Автор - Александр Дюма (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА)

Книга Три мушкетери. Автор - Александр Дюма (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА)

Книга Три мушкетери. Автор - Александр Дюма (А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
510 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Виробник
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Країна виробництва
Україна
Жанр
роман
Мова видання
українська
Кількість сторінок
736
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матовий
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Стан
новий
Производитель
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Количество страниц
736
Год издания
2023
Издательство
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
ISBN
978-617-585-244-6
штрихкод
9786175852446

Опис

Про книгу:

Цей один із найпопулярніших у світовій літературі романів спочатку публікувався окремими розділами в газеті «Ле Сьєкль» з березня по липень 1844 року як традиційний роман з продовженням, розділи якого обривалися на найцікавішому місці.

Книга присвячена пригодам юного французького дворянина Д’Артаньяна, який покинув свою батьківщину Ґасконь, щоб стати мушкетером короля Франції, та його друзям Атосові, Портосові й Арамісу. Історія, блискуче описана Александром Дюма, охоплює період між 1625 та 1628 роками, коли королем Франції був Людовік XIII, людина надто слабка й недосвідчена для правління державою. Фактично влада належала кардиналові Рішельє, на якого король покладався в усіх політичних справах. У романі вони ведуть приховану війну між собою. Інструментом цієї боротьби стають добірні військові частини — полк мушкетерів, улюбленців короля, та полк гвардійців, улюбленців кардинала. Дюма також використовує відому з історії ворожнечу між кардиналом та королевою Анною Австрійською...

При написанні роману Дюма спирався на «Мемуари Д’Артаньяна», книгу Гатьєна де Куртіля, написану 1700 року. Спершу Дюма назвав свій твір «Атос, Портос і Араміс», але видавцю така назва не сподобалась і він запропонував іншу — «Три мушкетери», на що Дюма радо погодився, «адже мушкетерів насправді не троє, а четверо, — назва буде абсурдом, а це обіцяє роману більший успіх».