Книга Чарівна крамниця. Золотий жук. Зоряний хлопчик. Автор - Герберт Велз, Едгар По, Оскар Вайлд (Андронум)

Книга Чарівна крамниця. Золотий жук. Зоряний хлопчик. Автор - Герберт Велз, Едгар По, Оскар Вайлд (Андронум)

Книга Чарівна крамниця. Золотий жук. Зоряний хлопчик. Автор - Герберт Велз, Едгар По, Оскар Вайлд (Андронум) від компанії Стродо - фото 1
162 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: 

Шкільна бібліотека: збірка оповідань (Чарівна крамниця, Золотий жук, Зоряний хлопчик) - Герберт Велз, Едгар По, Оскар Вайлд

Збірка видатних оповідань, включених до шкільної програми, містить твори «Чарівна крамниця» англійського письменника Герберта Велза, «Золотий жук» американського письменника Едгара Аллана По, «Зоряний хлопчик» ірландського письменника Оскара Вайлда. Кожне із цих оповідань свого часу було жанровим і стилістичним проривом у світовій літературі.
«Чарівна крамниця» (переклад Юлії Шматько) — новела, яка вважається початком жанру фентезі, розповідає про відвідини батьком та сином чарівної крамниці та отримані там незвичайні подарунки для Джипа. Твір вчить мріяти, бути чуйними, добрими й терплячими.
«Золотий жук» (переклад Майка Йогансена) — історія пошуку скарбів, ключ до місцезнаходження яких було зашифровано. Оповідання відносять до ранніх форм жанру детектив і перших літературних творів, де фігурує криптографія.
«Зоряний хлопчик» (переклад Лукаса) — одна з перших в світі фантастичних історій про контакт з інопланетним розумом, в якому протиставлені вкрай раціоналістична, безсердечна цивілізація і цивілізація людська, емоційна.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Вікова група
для середнього шкільного віку
Жанр
фентезі
Мова видання
українська
Вид палітурки
м'яка
Тип паперу
офсетний
Показати всі