Книга У чому наше благо? Вибрані думки римського філософа. Автор - Епіктет (Андронум)

Книга У чому наше благо? Вибрані думки римського філософа. Автор - Епіктет (Андронум)

Книга У чому наше благо? Вибрані думки римського філософа. Автор - Епіктет (Андронум) від компанії Стродо - фото 1
150 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: 

«У чому наше благо? Вибрані думки римського філософа» — збірка творів, що належать перу давньогрецького філософа Епіктета. До неї увійшли «Афоризми» і трактат «В чому наше благо?»
Це роздуми відомого, зрештою, провідного, проповідника стоїцизму від класичної грецької школи про сенс життя і природу, про моральність, щастя і свободу особистості. Власне, роздуми Епіктета — це підвалини філософського напрямку самовдосконалення і саморозвитку. Епіктет вважав, що людина повинна розділити усі речі і обставини на залежні від неї і незалежні. У першому випадку мужньо виконувати свій обов’язок, решту — ігнорувати. Його високо цінував і посилався на нього інший відомий філософ, імператор Марк Аврелій Антонін — у своїх культових нині «Розмислах».
Епіктет — прізвисько раба, що перекладається з грецької мови як Придбаний. Справжнє ім’я філософа невідоме. Епіктет був рабом одного з фаворитів римського імператора Нерона. Пізніше відпущений на волю. Після себе письмових робіт не залишив, його філософські промови збереглися завдяки записам його учня Флавія Арріана.
Переклад українською Олени Голоти.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тематика
філософія
Мова видання
російська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Показати всі