Книга - найбагатша людина у Вавилоні. Думай та збагачуйся. Автор - Джордж Кліон, Наполеон Хілл (Андронум)

Книга - найбагатша людина у Вавилоні. Думай та збагачуйся. Автор - Джордж Кліон, Наполеон Хілл (Андронум)

Книга - найбагатша людина у Вавилоні. Думай та збагачуйся. Автор - Джордж Кліон, Наполеон Хілл (Андронум) від компанії Стродо - фото 1
390 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 ₴
 Нова Пошта70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: 

«Думай і багатій» - книга американського письменника, журналіста та психолога Наполеона Хілла розповідає не тільки про те, як стати багатим, одночасно викладена в ній філософія може бути використана, щоб допомогти людям досягти успіху по всьому напрямкам. "Думай і багатий" давно стала стандартом мотиваційної літератури та дістала статус класичного підручнику з самовдосконалення. Освоївши сповна (і теоретично, і практично) цю важливу книгу, ви зумієте досягти успіху на шляху до багатства йстача. Книга є результатом понад двадцяти років досліджень, що ґрунтуються на тісній співпраці автора з великою кількістю людей, які досягли успіху в житті. Хілл вивчив характеристики цих людей і розробив 13 «законів», здатних привести до досягнення успіху. У книзіостверджено, що бажання, віра та наполегливість можуть дати змогу людині досягти в житті великих результатів, якщо водночас вдасться заглушити негативні думки та зосередитися на довгострокових цілях.

Джордж Сайфіел Клейсон публікував окреслено про економію й фінансовий успіх, використовуючи форму історій і наук Стародавнього хорошн. Ці твори отримали широке поширення в банках і страхових компаніях. Їх прочитано мільйони людей. «Найбагатший чоловік уphyy стала класикою літератури про економію, керування фінансами й одночасно за саморозвитком.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Мова видання
російська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Стан
новий
Показати всі