Книга вважається багатим і успішним. Автор - Джеймс Аллен, Уоллес Д. Ваттлз (Андронум)

Книга вважається багатим і успішним. Автор - Джеймс Аллен, Уоллес Д. Ваттлз (Андронум) від компанії Стродо - фото 1
210 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 ₴
 Нова Пошта70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: 

Як навчитися мислити так, щоб досягти успіху, багатства та впевненості в собі? Це що — секрети чи наука? Наука, якій можна опанувати та застосувати у своєму житті — доводять автори цієї книги. До цієї книги увійшли два легендарні твори про те, як мислити та діяти позитивно та результативно. Мінімум теорії та максимум корисної інформації, викладеної лаконічно та логічно.

«Як людина мислить» — ця невелика за обсягом книга Джеймса Аллена стала краєкутним каменем усієї подальшої великої і все «мотиваційної літератури», що розростає, — книг із саморозвитку людини. Основна ідея книги полягає в тому, що думки формують людину: благородні думки створюють благородну людину, низькі думки роблять людину низькою.

«Наука стати багатим» (або «Секрет збагачення») — одна з найвідоміших книг Воллеса Делоса Віттлза — основоположника мотиваційної літератури, автора книг, що посвятилися досягненню успіху. Його твори — класика навчання про позитивний спосіб мислення й дії, вони незмінно популярні серед читачів, які вивчають і пропагує методи самовдосконалення.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Мова видання
російська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Стан
новий
Показати всі