Книга Секрети мотивації. Наука про те, як... Автор - Уоллес Д. Уоттлз (Андронум)

Книга Секрети мотивації. Наука про те, як... Автор - Уоллес Д. Уоттлз (Андронум) від компанії Стродо - фото 1
210 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: 

Секрети мотивації. Наука про те, як... — Уоллес Уоттлз

Усі три легендарні книги про те, як стати багатим, здоровим і успішним — у цьому збірнику: Наука про те, як стати багатим Наука про те, як бути здоровим. Наука про те, як бути великим.

Секрети мотивації і наука про те, як мотивацію втілити в реальні досягнення. Просто, доступно і практично. У сучасному адаптованому перекладі з англійської. Уоллес Делоіс Уоттлз — засновник мотиваційної літератури, автор книжок, присвячених досягненню успіху. Його твори були популярні серед прихильників «Нової думки» та інших рухів, які пропагують самовдосконалення Переклад з англійської Юлії Шматько.

«Наука стати багатим» (або «Секрет збагачення») – одна з найвідоміших книг Уоллеса Делоіса Уоттлза – основоположника мотиваційної літератури, автора книг, присвячених досягненню успіху. Його твори — класика вчення про позитивне мислення і дії, вони незмінно популярні серед читачів, які вивчають і пропагують методи самодосконалення.

«Наука бути великим» 

Книга призначений для широкого кола читачів, незалежно від статі і віку — для людей, які хочуть реалізувати в житті свій потенціал і стати видатною особистістю. Тут просто, доступно і без зайвих слів показань прямий шлях до успіху і процвітання. Тепер ви зможете розвинути в собі будь-які здібності, здійснити будь-які свої мрії і стати тим, ким захочете.

«Наука про те, як бути здоровим» 

Бути здоровим — це подарунок долі, гра випадковостей чи наука? Автор цієї книги стверджує, що наука, яку можна опанувати та застосувати. Універсальний Принцип Життя в цій книзі пояснюється настільки простими і зрозумілими словами, що кожен зможе з легкістю слідувати наведеним тут радам і в результаті насолоджуватися прекрасним самопочуттям. Методи, які ви тут знайдете, були перевірені автором на собі і сотні інших людей, і незмінно приводили до успіху. Наука бути здоровим довела свою ефективність, а її закони діють з такою ж невблаганністю, як і закони фізики або хімії.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тематика
психологія
Мова видання
українська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Показати всі