Книга Як мислять багаті та успішні (чорна). Автор - Джеймс Аллен, Уоллес Д. Уоттлз (Андронум)

Книга Як мислять багаті та успішні (чорна). Автор - Джеймс Аллен, Уоллес Д. Уоттлз (Андронум)

Книга Як мислять багаті та успішні (чорна). Автор - Джеймс Аллен, Уоллес Д. Уоттлз (Андронум) від компанії Стродо - фото 1
210 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 ₴
 Нова Пошта70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: 

Як навчитися мислити таким чином, щоб добитися успіху, багатства та впевненості в собі? Що це секрет чи наука? Наука, яку можна опанувати і застосувати у своєму житті, — доводять автори цієї книги. У цю книгу увійшли два легендарні твори про те, як мислити і діяти позитивно і результативно. Мінімум теорії та максимум корисної інформації, викладеної лаконічно та логічно.

«Як людина мислить» — ця невелика за обсягом книга Джеймса Аллена стала наріжним каменем усієї подальшої «мотиваційної літератури» — книг із саморозвитку людини. Основна ідея книги полягає в тому, що думки формують людину: благородні думки створюють шляхетну людину, низькі думки роблять людину негідною.

«Наука стати багатим» (або «Секрет збагачення») – одна з найвідоміших книг Уоллеса Делоіса Уоттлза – основоположника мотиваційної літератури, автора книг, присвячених досягненню успіху. Його твори — класика вчення про позитивне мислення і дії, вони незмінно популярні серед читачів, які вивчають і пропагують методи самодосконалення.

Переклад з англійської Юлії Шматько.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тематика
психологія
Мова видання
українська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Показати всі