Набір - маленький принц. Південний поштовий. Нічний політ. Планета людей. Автор - Антуан де Сен -Елексперія

Набір - маленький принц. Південний поштовий. Нічний політ. Планета людей. Автор - Антуан де Сен -Елексперія

Набір - маленький принц. Південний поштовий. Нічний політ. Планета людей. Автор - Антуан де Сен -Елексперія від компанії Стродо - фото 1
285 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 грн
 Нова Пошта70 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Антуан де Сент-Екзюпері — льотчик, журналіст і солдат, філософ і винахідник, але передусім — один із найпопулярніших письменників у світі. Його книги, написані з безмежною любов'ю до життя, видаються повсюдно, а філософська казка «Маленький принц» перекладена на всі основні мови планети. Авторські ілюстрації до неї без зусиль дізнаються люди найрізноманітнішого віку, вона давно розійшлася на цитати та незабаром після видання набула статусу головної книги XX століття.

До першої книги, крім «Маленького принца», увійшли також дві повісті Екзюпері про життя військового льотчика: «Північна поштова скринька» і «Нічний політ».

«Планета людей» — друга за популярністю книга Екзюпері — після виходу у світ 1939 року відразу ж стала бестселером. Це свого роду ліричний репортаж — вибагливий набір спогадів, портретів, вражень від подорожей, побутових замальовок... Різноманітні голоси зливаються в одну неповторну мелодію, що звучить упродовж усього тексту.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Жанр
роман
Мова видання
російська
Кількість сторінок
640
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матовий
Показати всі