Набір книг для дітей серія яскрава стрічка (5 книг)

Набір книг для дітей серія яскрава стрічка (5 книг) від компанії Стродо - фото 1
1 155 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 ₴
 Нова Пошта70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Книга 1. Чарівник Смарагдового міста. Серія Яскрава стрічка. Автор - Олександр Волков

Повість відомого письменника Олександра Волкова «Чарівник Смарагдового міста» вперше вийшла у світ 1939 року, а це означає, що її читають наші бабусі та бабусі, мами та тата. Відтоді повість стала однією з найулюбленіших книг дитинства. І не дивно! Казкова подорож Еллі з вірним песиком Тотошкою, неймовірні пригоди, дивовижні знайомства та ще багато-багато всього цікавого не дадуть змогу читачам відкласти книгу, поки вони не перевернути її останню сторінку.

Книга 2. Король Матеуш Перший. Серія Яскрава стрічка. Автор - Януш Корчак 

Януш Корчак — видатний польський лікар, педагог і письменник, який присвятив своє життя чужому дітям. Він відкрив у Варшаві Дімлярів, у якому жили, навчалися і виховані діти, які втратили батьків. Проживши гідну повагу до життя, Януш Корчак помер як герой — під час Другої світової війни він помер уранті разом зі своїми маленькими вихованцями, відмовившись від запропонованої йому свободи. Один із найвідоміших творів письменника — повість-казка «Король Матіус Перший». Це історія юного Матіуса, який, рано втративши батьків, змушений був зайняти трон короля. Відчуваючи відповідальність перед своїм цивілізаціям, Матіуш, добрий і чуйний хлопчик, всім серцем хотів зробити життя людей у своєму королівстві кращим. І передусім він думав про дітей. Але скільки труднощів ірішень чекає на нього на цьому нелегкому, але благородному шляху!

Книга 3. Сіра шайка. Серія Яскрава стрічка. Автор - Дмитро Мамин-Сибіряк

Зворушливі, трохи сумні, але від цього не менш прекрасні дитячі твори Дмитрія Маміна-Сибіряка не одне десятиліття захоплюють увагою читачів різного віку. Його казки та розповіді вміло поєднують у собі захопливі історії про тварин і людей, мальовничі пейзажі та мудрість багатьох поколінь. Вони розповідають дітям і дорослим про справжню дружбу, доброту, співпереживання і вчать любити та цінувати навколишній світ.

Книга 4. Пригоди мишонка Десперо. Серія Яскрава стрічка. Автор - Кейт ДіКамілло

У мишковій родині, що мешкає в старовинному королівському замку, народився мишеня на ім'я Десперо. В відмінність від своїх однорідностей він мав хоробрий і благородним серцем, а ще любив читати й слухати музику. Одного разу він побачив принцесу Горошинку і Жовтося в неї. А коли підступні щури хитрощами заманили принцесу в похмуре підземелля, Десперо, немов лицар осяйних доспех, урятувавши її від довгій загибелі.

Книга 5. Де раки зимують. Казки та оповідання. Серія Яскрава стрічка. Автор - Віталій Біанки

Для Віталія Біанки ліс завжди був особливим місцем, де диво переховувалося за кожним листочком. Свої спостереження й враження він майстерно перетворив на захопливі казки та розповіді про тварин. У них немає чаклунів і заклинань, але й без цього дива там трапляються на кожному кроці. Твори Біанки знайомлять хлопців із неймовірним різноманіттям природи та розкривають таємниці її мешканців.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Жанр
повість
Мова видання
російська
Тип поверхні паперу
матова
Стан
новий
Цвет
Серый
Показати всі