Комплект книг Архіви КГБ. Невигадані історії та 1937. Автори - Едуард Андрющенко, Максим Савчук

Комплект книг Архіви КГБ. Невигадані історії та 1937. Автори - Едуард Андрющенко, Максим Савчук

Комплект книг Архіви КГБ. Невигадані історії та 1937. Автори - Едуард Андрющенко, Максим Савчук від компанії Стродо - фото 1
630 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 грн
 Нова Пошта70 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Опис:

Книга 1. Архіви КГБ. Невигадані історії. Автор - Едуард Андрющенко (Vivat)

Документи радянських органів держбезпеки, розсекречені в Україні, стали справжнім клондайком для дослідників і журналістів. Місяць за місяцем, рік за роком історії, знайдені Едуардом Андрющенком в архівних справах, перетворювалися на статті для українських та закордонних видань. А тепер вони видані під однією обкладинкою. Героями цих історій стали видатні митці та цинічні вбивці, агенти та чекісти, втікачі та шпигуни. Хтось підписує абсурдні зізнання, а хтось дивом рятується від смерті. Хтось планує замах на рідних, а хтось відправляється в табори через власну балакучість. Хтось лишає зухвалі послання для КГБ, а хтось бачить, як знищують результат його багаторічної праці. Всі ці епізоди дозволяють краще зрозуміти складне й повне протиріч життя українців в умовах радянського тоталітаризму.

Книга 2. 1937. Автор - Максим Савчук (Yakaboo)

«1937» — результат трирічноі розслідувальницькоі роботи Максима Савчука, журналіста телевізіи ного проєкту «Схеми: корупція в деталях» (Радіо Свобода). «1937» — це книга про пошук, про несподівані и часом шокуючі знахідки, про годинні чатування на броньовании мерседес із номером «1937», про відповіді Віктора Медведчука на прямі незручні запитання. А ще це книжка про розслідувальницьку журналістську кухню, про спостережливість, терплячість і наполегливість. І про те, що якщо в темніи кімнаті таки ховається чорна кішка, то і і можна знаи ти. Навіть більше — і і потрібно знаи ти.
 

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Мова видання
українська
Тип поверхні паперу
матова
Количество страниц
624 шт.
Состояние
Новое
Год издания
2022
Показати всі