Набір книг турбосистеми. Турбонаддув. Автор - Брайан Трейсі

Набір книг турбосистеми. Турбонаддув. Автор - Брайан Трейсі

Набір книг турбосистеми. Турбонаддув. Автор - Брайан Трейсі від компанії Стродо - фото 1
470 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 грн
 Нова Пошта70 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Турбостратегія. Як перетворити бізнес і різко підвищити прибутку

Можливо, ваш бізнес процвітає, а може, вибивається із сил, щоб утриматися на плаву. Але в будь-якому разі ви знаєте, що потенціал вашої компанії далеко не витрачений і вона здатна на вищі результати. Вам потрібен підхід, який можна застосувати негайно, стратегія, що дає змогу відразу ж розпочати відновлення підприємства.

Браян Трейсі представляє вам 21 випробуваний спосіб перетворення проблемної компанії на високодоглядну. Його книга є комбінацією дивовижних прикладів, що надихають історій і перевірених на практиці методів, які будь-яке підприємство може використовувати для збільшення обсягу продажів, підвищення ефективності та збільшення своєї частки в ринку прямо починаючи з сьогодення.

Насамперед ви маєте задати собі низку незручних і навіть жорстких питань, що стосуються всіх аспектів вашого бізнесу. Відповіді на них дадуть змогу вам усунути перешкоди з шляху, забути про те, як відбувається раніше, і спрямувати свої зусилля на нові цілі. Це практичний підхід, що дає можливість зробити безвідповідні зміни та досягти швидких результатів.

Турбокоуч. Потужна система досягнень для прориву в кар'єрі

Автори пропонують широкий спектр інструментів і вправ, які допоможуть вам розробити та застосувати на практиці особистий стратегічний план, здатний перенести вас туди, куди ви прагнете. Кожна глава починається з запитань і закінчується практичними вправами, які допоможуть застосувати в роботі отримані відповіді. Ви дізнаєтеся про себе навіть більше, ніж могли уявити. Підвербніть ретельному аналізу свої цінності, уявлення, місію, покликання та цілі. Визначте ті знання, вміння, звички та дії, які необхідно засвоїти, щоб досягти успіху у своїй справі.

Характеристики

Країна виробництва
Білорусь
Тематика
менеджмент
Кількість сторінок
384
Мова видання
російська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Показати всі