Набір книг Солодкий будинок Чі (8 книг). Автор - Konami Konata (ABC)

Набір книг Солодкий будинок Чі (8 книг). Автор - Konami Konata (ABC)

Набір книг Солодкий будинок Чі (8 книг). Автор - Konami Konata (ABC) від компанії Стродо - фото 1
2 050 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 грн
 Нова Пошта70 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Опис:

Милий дім Чи. Книга 1

Квінтесенція пухнастої няшності та милості, абсолютно чарівне кошеня Чі умирав шанувальників від 2004 року. Кожен, хто мав або хотів мати вдома котейку, не зможе поглянути без усмішки на цю мангу. Ми бачимо світ очима котика (справді кішечки), який лякається собаки, грає зі шнурками, ганяється за кульками та п'є молоко. І нехай вас не обтяжує такий нехитрий сюжет, читати цю мангу однаково, що гратися зі своїм котом — у ній дуже точно та дуже мило відбиті кошенячі повадки, і міміметр просто зашкалює.

Милий дім Чи. Книга 2

Малятко Чі вже зовсім освоїлося в новому домі: то спати уляжеться, де захоче, то на папін робочий стіл подробиться, то молочка поп'ється. Вся сім'я полюбила Чі — прасує її, чеше животик і купує їй ласуни. Але раптом звідки не візьмися в будинку з'являється величезний чорний кіт, страшний такий, з мордою, що плаче. Що ж робити нашій Чі? Як врятувати Йохея та тата з мамою від непроханого гостя?

Милий дім Чи. Книга 3

Освоївшись у домі, малятко Чі рушила підкорювати вулицю, де зустрічає величезного кота на кличку Чорниш. Той самий, що давча навчився до них у гості. Під час своєї вилазки друзі попалися на очі строгій консьєржці та ледь лапи від неї унесли — ось це була гонитва! На жаль, розсердена дама не залишила Чорниська в спокої. Вона вирішила у що б те не стало виселити його господарів із дому. Папа та мама нашої Чі теж страху натерпілися. Як же їм і тепер ховати вихованця, якщо він так і норівить вибратися у двір на пошуки пригод?

Милий дім Чи. Книга 4

Трапилася біда: консьєржка все-таки виселила з дому Чорниша та його господаря. Наша Чі загрустила без доброго друга, а сімейство Ямада всерьоєз задумався про переїзд. Адже вони всі так сильно полюбили Чі, що були не готові з нею розлучитися. І ось — всі речі зібрані! Швидше ж у новий будинок із двориком і добродушними сусідами, які обожнюють тварин! Зовсім скоро у Чи з'явиться багато нових друзів!

Милий дім Чи. Книга 5

Наша Чи трішки подорослішала та почала досліджувати території навколо нового дому. Все, що дзижчить, шарудить, гавкає й булькає, привертає її увагу. Чи сміливо виходить на прогулянку — навіть на дорогу! Там вона знайомиться з сусідами та зустрічається зі старими подружками.
Добре, коли навколо всі такі доброзичливі: хто молочком пригостить, хто із заходу визволить, а хто додому проводить...

Милий дім Чи. Книга 6

Будь ласка, не позичати. Вона вже не боїться йти далеко від дому та знайомитися з жителями околицями: то грає зі шкідливим кошеням у догонянки, то вирушає з Чорнишом на загадкове нічне свято. А сімейство Ямада так і балують свою крихітку: подарували їй новий нашийник із іменним медальйончиком. Тільки ось непосида Чі недовго в ньому красувалася...

Милий дім Чи. Книга 7

Не за віком самостійна крихітка Чі загралася вночі в парку. Пов'язавшись за своїм новим і дуже шкідливим другом, вона виявилася там, де ніколи не була. Навколо все таке незнайоме та цікаве, але як же їй повернутися до Єхея, мами та тата? Добре, що Чорниш завжди поруч і готовий протягнути Чі лапу допомоги! Пухнасту прогулянку напевно вже зачекалися вдома...

Милий дім Чи. Книга 8

Малятко Чі продовжує вивчати світ: то піде гуляти з пустотливим кошеням Коччі парком, то виявиться в таємному сховищі, повному дивовижних штук. Але часом пригоди можуть бути вельми небезпечними! Адже на вулиці розгулюють великі собаки, у траві ховаються незнайомі предмети, а притулок може виявитися ловицею. І як тільки Чі вдасться виплутатися з усіх передряг?

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Вікова група
для дошкільного віку
Жанр
комікси
Мова видання
російська
Ілюстрації
кольорові
Тип паперу
офсетний
Показати всі