Комплект книг трилогії Пам’ять про минуле Землі. Автор - Лю Цисінь (BookChef)

Комплект книг трилогії Пам’ять про минуле Землі. Автор - Лю Цисінь (BookChef)

Комплект книг трилогії Пам’ять про минуле Землі. Автор - Лю Цисінь (BookChef) від компанії Стродо - фото 1
970 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 грн
 Нова Пошта70 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Книга 1. Проблема трьох тіл

Три Сонця, навколо яких обертається планета з позаземною цивілізацією, створюють загрозу її існуванню. Розумні створіння шукають порятунку. І тут поступає сигнал із Землі, надісланий у космос із секретної військової бази. Інопланетяни планують вторгнення, якому частина землян радіє, а інша сприймає як загрозу життю.

Всі ці події описані після короткого екскурсу в історію «культурної революції» у Китаї, звідки і починається історія однієї із героїнь роману. Фантастика від китайського автора в українському перекладі має продовження в наступних двох книгах трилогії.

Книга 2. Темний ліс

Людство настигла рукотворна криза першого контакту з позаземною цивілізацією, спровокувавши масове поширення зневіри, занепадництва і ескалацію багатьох застарілих конфліктів. Щоб віднайти вихід з глухого кута доведеться зазирнути вглиб Всесвіту і зрозуміти Істину, а для цього, як не дивно, звернути погляди вглиб себе самих.

Чи впорається людство з викликами новітнього часу, чи все ж перетвориться на ще одну статистичну одиницю в історії Всесвіту, що триває вже мільярди років?

Книга 3. Вічне життя смерті

Фінал трилогії ''Пам'ять про минуле Землі'' не залишить байдужим нікого. У масштабному, заворожливому полотні заключної частини читач знайде відповіді на споконвічні питання, які турбують кожного з нас: хто ми? звідки? куди прямуємо?

Усе на світі скінченне: квантовомеханічні системи мають період напіврозпаду, людське життя не вічне, зорі невпинно еволюціонують, допоки не перетворюються на щось інше. І навіть, здавалося б, споконвічний Усесвіт не уникне обіймів Смерті. Людство, отримавши перемогу в першій сутичці з Трисолярисом, ствердилося у власній значущості й зважилося зазирнути в глибини космосу.

Чи виявиться воно готовим до отриманих знань? Чи стане йому сил, мужності й завзяття не відвести погляду від чаруючої картини таємниць Буття?

Характеристики

Виробник
BOOKCHEF
Країна виробництва
Україна
Жанр
фантастика
Мова видання
українська
Кількість сторінок
1952
Вид палітурки
тверда
Показати всі