Комплект книг Із третього світу в перший і Чому Азії вдалося. Автори - Лі Куан Ю, Джо Стадвелл

Комплект книг Із третього світу в перший і Чому Азії вдалося. Автори - Лі Куан Ю, Джо Стадвелл

Комплект книг Із третього світу в перший і Чому Азії вдалося. Автори - Лі Куан Ю, Джо Стадвелл від компанії Стродо - фото 1
885 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 ₴
 Нова Пошта70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Книга 1. Із третього світу в перший. Історія Сингапуру: 1965 - 2000. Автор - Лі Куан Ю (Км Букс) 760стр.

"Із третього світу в перший" - спогади Лі Куана Ю, які охоплюють період з 1965 по 2000 рік. У 1965 році Сингапур здобув незалежність. З того часу його батькові-засновнику, Лі Куану Ю, довелося вирішити чимало проблем: як побудувати мирні відносини із вороже налаштованими сусідніми державами, як забезпечити людей житлом та й взагалі підвищити рівень їхнього життя, як налагодити постачання води, як позбутися небезпечних комуністичних партій. За роки свого управління крихітною державою Лі Куан Ю спромігся зробити, здавалось би, неможливе. Нині його країна - одна із найбільш перспективних у світі. То яким чином цій людині вдалося домогтися цього "чуда"? У цій книжці є відповіді на всі питання.
Переклад з англійскої - Є. Сагайдака.

Книга 2. Чому Азії вдалося (нова обкл.). Автори - Джо Стадвелл (Наш формат) 448стр.

У чому причина стрімкого економічного злету Китаю? Чому не можна беззастережно довіряти думці неоінституціоналістів? Де «золота середина» в керуванні економікою держави? На ці та інші питання шукає відповідь репортер Financial Times Джо Стадвелл. Він аналізує три головні складники успішної економіки: сільськогосподарську політику, промислове виробництво і розподіл фінансування. У прицілі авторської уваги Японія, Південна Корея, Тайвань, Індонезія, Малайзія, Таїланд, Філіппіни, В’єтнам і Китай. Аналізуючи бізнес цих країн, автор показує, що спрацювало в Азії, а що ні. 

Характеристики

Виробник
КМ Букс
Країна виробництва
Україна
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матова
Количество страниц
1208 шт.
Показати всі