Набір книг про Джеффа Безоса - Creator Amazon (2 книги). Автор - Бред Стоун, Вальтер Айсексон

Набір книг про Джеффа Безоса - Creator Amazon (2 книги). Автор - Бред Стоун, Вальтер Айсексон

Набір книг про Джеффа Безоса - Creator Amazon (2 книги). Автор - Бред Стоун, Вальтер Айсексон від компанії Стродо - фото 1
900 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 грн
 Нова Пошта70 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Книга 1. The Everything Store. Джефф Безос і ера Amazon. Автор - Бред Стоун

Ця книга - історія успіху та розслідування одночасно. Розповіді про те, як, переживши зникнення міхура, Amazon зумів обійти конкурентів і почати свою безпрецедентну експансію країнами та галузями.

Розслідування того, як влаштована одна з найнезвичайніших на сьогодні компаній планети, якій належать не тільки найвідоміший інтернет-магазин, а й фірми робототехніки, хмарних технологій, космічні проєкти та ЗМІ.

Джефф Безос — видатний бізнесмен, блискучий аналітичний розум і жорсткий організатор.

Перед вами перша та дуже докладна біографія цього нестримного лідера та генератора ідей, що не визнає в бізнесі меж, традицій і стереотипів.

Ви дізнаєтеся, чим живе Amazon сьогодні і які його плани на найближче, XXI століття, адже «магазин усього» — далеко не остаточна іпостась компанії Безоса.

Який вона буде за кілька років, передбачити неможливо: ця історія пишеться в наші дні.

Книга 2. Invent and Wander. Вибрані статті творця Amazon. Автор - Волтер Айзексон (т.)

Щорічні послання акціонерам, тексти найбільш пронизливих виступів і інтерв'ю Джеффа Безоса, зібрані в книгу геніальним біографом Волтером Айзексоном. Ця книга надає кожному, хто її прочитає, унікальну можливість простежити еволюцію ідей найбагатшої людини на планеті, дізнатися принципи успіху та філософію, якими керувався Джефф Безос під час створення та керування Amazon і Blue Origin. Invent and Wander — майстер-клас із стратегії та реалізації бізнесу, переосмислення сьогодення — і, що важливіше, завтрашніх проблем, і заклик ніколи не зупиняючись на досягнутому. Що насправді означає бути одержимим клієнтами, який секретний інгредієнт інновацій, чому нас навчила пандемія Covid-19 - книга охоплює широке коло тем у сфері бізнесу та політики. Дізнайтеся, що призвело до успіху одного з найважливіших новаторів нашого часу.
 

Характеристики

Виробник
Абетка
Країна виробництва
Україна
Тип
друковане видання
Тематика
ділова література
Кількість сторінок
752
Мова видання
російська
Показати всі