Комплект із 3-х книг Алана і Барбари Піз. Автор - Алан і Барбара Піз (КМ-Букс)

Комплект із 3-х книг Алана і Барбари Піз. Автор - Алан і Барбара Піз (КМ-Букс) від компанії Стродо - фото 1
805 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 грн
 Нова Пошта70 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

У комплект входять книги: «Мова рухів тіла. Розширене видання» + «Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові» + «Мова кохання»

«Мова рухів тіла. Розширене видання»

Алан і Барбара Пізи, експерти в галузі комунікації, дослідники мови рухів тіла й автори багатьох всесвітньовідомих бестселерів, навчать вас читати думки, а, отже, передбачати наміри оточуючих за їхніми жестами, мімікою та позами. Здобуті у цій книзі знання та навички допомагатимуть вам за будь-яких обставин почуватися впевнено і невимушено, оскільки ви знатимете, що насправді думають чи мають на меті ваші співрозмовники. 
Вивчайте мову рухів тіла, і ви неодмінно досягнете успіху в особистому, дружньому і діловому спілкуванні, під час прийняття важливих рішень.

«Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові»

Яку роль відіграють інтимні стосунки в житті людини? Що змушує деяких чоловіків постійно міняти партнерок по сексу? А що змушує жінок вимагати зобов'язань від чоловіків? Автори цієї книжки дають докладні відповіді на питання щодо того, як виникають любов і романтика, чого насправді хочуть чоловіки і жінки, чим найчастіше зумовлений випадковий секс, чому стаються подружні зради. Їхні висновки і поради ґрунтуються на результатах численних досліджень і наукових експериментів. Написане живою мовою, насичене цікавою інформацією та дотепним гумором, це видання займе достойне місце на книжковій полиці.

Прочитавши цю книгу "Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові" ви дізнаєтесь та зрозумієте: 

 • На чому базуються відмінності у психології та поведінці мужчин і жінок;
 • Чому чоловіки та жінки так по різному відносяться до сексу та кохання;
 • Шляхи досягнення взаєморозуміння у стосунках та вирішення комунікаційних проблем;
 • Які є способи успішного пошуку ідеального партнера;
 • Які чоловічі якості цінять жінки і що насправді потрібно мужчинам;

Що найбільше збуджує і чому іноді трапляється випадковий секс;

Чому секс - чудовий засіб від головного болю;

 • Як раз і назавжди покращити своє особисте життя!
  Алан Піз - австралійський письменник, оратор, бізнес-тренер, відомий всьому світі як "містер мова тіла", завдяки своїй однойменній книзі, яка стала грандіозним бестселером і була продана по всьому світу багато мільйонним тиражем!

  Алан Піз він очолює велику компанію з навчання торгових агентів, з надання консультаційних послуг, читає лекції та семінари по всьому світу і користується надзвичайною популярністю. Алан Піз є членом Королівського Товариства Гуманітарних наук, Австралійського Інституту Менеджменту і Асоціації Письменників. На основі його праць BBC випустила шість наукових програм. Барбара Піз є директором компанії "Піз", яка займається видавництвом книг Алана, вона ж є співавторкою багатьох його книг. 

  Барбара Піз, дружина Алана Піза, - генеральна директорка надзвичайно успішної компанії "Pease", яка виготовляє відео, навчальні курси та семінари для бізнесменів та урядів по всьому світу. Барбара написала, сама і у співавторстві, багато популярних книг, таких як "Мова рухів тіла", "Мова кохання", "Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові" та інші.
 •  
 • «Мова кохання»
 • Алан і Барбара Пізи, експерти в області комунікації, дослідники мови рухів тіла й автори багатьох всесвітньовідомих бестселерів, у своїй новій книзі навчать вас розуміти мову кохання.

  Зокрема, ви дізнаєтеся, як скористатися мовою тіла, щоб знайти собі пару, як підготуватися до першого побачення і вечірки, як поводитися на швидкому побаченні, як уникнути проблем у спілкуванні, а також про секрети успішних стосунків.

  Ця книжка допоможе вам опанувати мистецтвом залицяння, знайти своє кохання і домогтися довготривалих стосунків.

Характеристики

Виробник
КМ Букс
Країна виробництва
Україна
Тематика
психологія
Мова видання
українська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Показати всі