Комплект книг Емоційний інтелект лідера та Емоційний інтелект у бізнесі. Автор - Денiел Ґоулман

Комплект книг Емоційний інтелект лідера та Емоційний інтелект у бізнесі. Автор - Денiел Ґоулман

Комплект книг Емоційний інтелект лідера та Емоційний інтелект у бізнесі. Автор - Денiел Ґоулман від компанії Стродо - фото 1
680 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 грн
 Нова Пошта70 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Бестселер Деніела Ґоулмана «Емоційний інтелект» здійснив революцію в психології. 

У комплект входять книги: Емоційний інтелект у бізнесі +Емоційний інтелект лідера

Емоційний інтелект у бізнесі

У другій книжці про емоційний інтелект автор аналізує причини й запоруки успіху в бізнесі як окремого працівника, так і всієї організації, виокремлюючи навички, що вирізняють лідерів у будь-якій галузі. На конкретних прикладах показано, як емоції, самоконтроль, комунікативні навички й здатність працювати в команді — тобто емоційний інтелект — впливають на успіх у житті та бізнесі. На думку автора, це важливіше за IQ, науковий ступінь та життєвий досвід. І що вища посада людини, то вагоміші ці навички. 

Ґоулман наголошує на тому, що всі ми маємо потенціал для розвитку емоційного інтелекту на будь-якому етапі нашої кар’єри, а також дає нам рекомендації щодо підвищення власної ефективності.

Емоційний інтелект лідера

Як емоції допомагають лідеру Керувати колективом.

Трівалій годину люди вважать, что емоції в діловіх стосунках шкодять нормальній работе компаний. Однако управляти - це НЕ лишь налагоджуваті процеси, створюваті стратегію и продукуваті Сильні Ідеї. Справжній лідер має надіхаті, пробуджуваті ентузіазм, підтрімуваті в людях мотівацію и знаходіті їхні найсільніші сторони. Що дает лідеру сил горіті своєю роботів й залішатіся вірнім компании? Як ВІН створює атмосферу, сприятливі для креативних Ідей та інновацій?

Про автора:

Деніел Ґоулман — доктор філософії, відомий психолог, журналіст, автор понад 10 книжок про психологію, освіту, науку. Має багато відзнак за досягнення в професійній діяльності, зокрема від Американської психологічної асоціації, є членом Американської асоціації сприяння розвитку науки. Його двічі номінували на Пулітцерівську премію.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тематика
ділова література
Кількість сторінок
816
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матова
Показати всі