Набір з 3 книг Natt-O-Dag. Автор-nillas natt-o-dag

Набір з 3 книг Natt-O-Dag. Автор-nillas natt-o-dag від компанії Стродо - фото 1
1 390 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 грн
 Нова Пошта70 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Романи «1793» і «1794» в одну пору стали світовими бестселерами. А їхній автор — шведський письменник Ніклас Нат-о-Даг отримав премію Crimetime Specsavers Award за найкраще дебют у кримінальній прозі та був відзначений Почесною премією Стокгольма в галузі літератури. Роман «1795» завершує трилологію про похмурий світ XVIII століття, де сплелися жорстокість і милосердя, зниження і гордість, безобраз і краса. 

1793

Найкращий дебют 2017 за версією Шведської академії детективних письменників.

Ця захоплива, дотепна та неймовірно красива книга про темні часи життя Стокгольма з лишком закрученим кримінальним сюжетом і докладно описаним на основі історичних документів міським побутом XIII століття прославила автора-початківця, потомка давнього двоянського роду Нікласу Нат-оДага. Його книга порівнюють з «Парфумером» Патріка Зюскінда та романами Милорада Павича. «1793» став бестселером у Швеції, а через тиждень після першої публікації — і в усьому світі.

Більш лютої зими, ніж 1793 року, у Стокгольмі не буває. Через чотири роки після штурму Бастилії у Франції та більш ніж за рік після смерті короля Густава III у Швеції параної й замови населяють вулиці міста. Тваринний жах, розчинений у повітрі, зафарбовується в кожен брудний закоулок, коли у воді знаходять знеображене тіло, а розслідування розкриває найбільш страшні подробиці потаємного життя шведської еліти.
1794

Молода дівчина звірно убита в дружну ніч. У страшному наступі підозрюють її чоловіка-дворянина. Однак мати нечастотної не вірить у закиди та просить про допомогу однорукого Карделя, низку поліції характерів. Розслідування повертає його назад у темну дикість Стокгольма, і він виявляє, що місто ще більш небезпечний, ніж будь-коли.

1795

Марний, жорстокий, кривавий Стокгольм. Повна нестача й абсолютно до неї байдужий. Смерть чекає тут на кожному кроці та забере із собою будь-кого, кому не пощастило зустрітися з нею. Але часом смерть може стати порятунком. містом між мостами бродять загублені душі, які не можуть знайти спокій. Живий мертвик, який ображав сто судів на ранню кончину. Молодий мисливець, пригнічений тінню покійного брата. І мета його полювання: загнаний звір, від лиходія якого здереться все місто. У холодному Стокгольмі одні намагаються засхобитигрі, інші приховати свої провини. Всі вони шукають позбавлення, але не кожен зуміє його заслужити.

Характеристики

Виробник
Ріпол Класік
Країна виробництва
Україна
Жанр
детектив
Мова видання
російська
Кількість сторінок
1664
Вид палітурки
тверда
Показати всі