Книга Сестра сну. Автор - Роберт Шнайдер (Юніверс)

Книга Сестра сну. Автор - Роберт Шнайдер (Юніверс)

Книга Сестра сну. Автор - Роберт Шнайдер (Юніверс) від компанії Стродо - фото 1
165 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта40 - 70 грн
 Нова Пошта70 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Народитися генієм в сільській глушині, де тебе вважають виродком, осягнути таємниці музики і органної гри, не знаючи нотної грамоти, самозабутньо любити і не бути коханим, пережити перший і єдиний успіх у знавців, щоб через декілька днів нечуваним способом позбавити себе життя – така доля людини, що стала героєм книги сучасного австрійського письменника Роберта Шнайдера (р. 1961).

Роман «Сестра сну» (1992) ліг в основу фільму і двох музичних творів – балету і опери, за які автор був удостоєний ряду престижних премій. Перу Шнайдера належать декілька романів, п’єс, новел і кіносценаріїв.

Роман “Сестра сну”, рукопис якого відхилили 23 видавництва, став складовою світової літератури і його із захопленням вітали літературні критики як у Німеччині, так і в світі. За цей роман, який на сьогодні перекладено тридцятьма мовами світу, автор отримав низку престижних премій, зокрема Літературну премію Зальцбурзького Великоднього фестивалю, премію Марії-Луїзи Фляйссер міста Інголь-штадт, французьку Премію Медічі та італійську Премію Ґрінцане Кавур. Режисер Йозеф Фільсмаєр зробив кіноверсію роману, яка свого часу висувалася на здобуття престижного  Оскару  як кращий іноземний фільм року. В Кайзерслаутернському театрі  Пфальцтеатер  було поставлено балет, а Герберт Віллі написав оперу за темою роману.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Жанр
роман
Мова видання
українська
Кількість сторінок
240
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матовий
Показати всі