Перші плакати для маляти. 10 гігантських постерів. Усе, що треба знати маляті до 5 років (Моноліт)

Перші плакати для маляти. 10 гігантських постерів. Усе, що треба знати маляті до 5 років (Моноліт)

Перші плакати для маляти. 10 гігантських постерів. Усе, що треба знати маляті до 5 років (Моноліт) від компанії Стродо - фото 1
290 ₴
В наявності

Доставка

 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про плакат:

«Перші плакати для маляти» — це 10 яскравих розвивальних плакатів із веселими завданнями та іграми! Кожен постер розвиває всі навички, потрібні дитині від народження до 5 років. «Перші плакати для маляти» — це захопливий і корисний посібник для дітей віком 2–5 років. 10 барвистих і корисних плакатів допоможуть вам організувати дозвілля вашого малюка і допомогти йому опанувати базову інформацію, що стане в пригоді і в дитячому садку, і в початковій школі.
Малюк зможе вивчити літери і цифри, глибше пізнати навколишній світ і навіть навчитися основ тайм-менеджменту завдяки плакату «Мій режим дня»! Особливу радість у малюків викликає гігантський постер-розмальовка, що дозволяє обійти заборони тата-мами щодо малювання на стінах.
Не змушуйте малюка займатися довше, ніж він здатний утримувати увагу на плакаті. Пам’ятайте: у цьому віці все має давати втіху. І навчання теж.
Розмір кожного постера 70 х 50 сантиметрів. Усі плакати легко виймаються з книжки. Виберіть потрібний і повісьте у будь-яке зручне вам та дитині місце.

Характеристики

Виробник
Монолит
Країна виробництва
Україна
Тематика
загальний розвиток
Мова видання
українська
Тип паперу
крейдований
Тип поверхні паперу
глянцева
Стан
новий
Тип
Плакат
Покрытие
Ламинированное
Вид календаря плаката
Настенный
штрихкод
9786177966905