Перші плакати для маляти. 10 гігантських постерів. Усе, що треба знати маляті до 5 років (Моноліт)

Перші плакати для маляти. 10 гігантських постерів. Усе, що треба знати маляті до 5 років (Моноліт)

Перші плакати для маляти. 10 гігантських постерів. Усе, що треба знати маляті до 5 років (Моноліт) від компанії Стродо - фото 1
290 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про плакат:

«Перші плакати для маляти» — це 10 яскравих розвивальних плакатів із веселими завданнями та іграми! Кожен постер розвиває всі навички, потрібні дитині від народження до 5 років. «Перші плакати для маляти» — це захопливий і корисний посібник для дітей віком 2–5 років. 10 барвистих і корисних плакатів допоможуть вам організувати дозвілля вашого малюка і допомогти йому опанувати базову інформацію, що стане в пригоді і в дитячому садку, і в початковій школі.
Малюк зможе вивчити літери і цифри, глибше пізнати навколишній світ і навіть навчитися основ тайм-менеджменту завдяки плакату «Мій режим дня»! Особливу радість у малюків викликає гігантський постер-розмальовка, що дозволяє обійти заборони тата-мами щодо малювання на стінах.
Не змушуйте малюка займатися довше, ніж він здатний утримувати увагу на плакаті. Пам’ятайте: у цьому віці все має давати втіху. І навчання теж.
Розмір кожного постера 70 х 50 сантиметрів. Усі плакати легко виймаються з книжки. Виберіть потрібний і повісьте у будь-яке зручне вам та дитині місце.

Характеристики

Виробник
моноліт
Країна виробництва
Україна
Тематика
загальний розвиток
Мова видання
українська
Тип паперу
крейдований
Тип поверхні паперу
глянцева
Показати всі