Розумний плакат «Планета Земля» (Моноліт)

Розумний плакат «Планета Земля» (Моноліт)

Розумний плакат «Планета Земля» (Моноліт) від компанії Стродо - фото 1
410 ₴
В наявності

Доставка

 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Яка будова нашої планети? Скільки важить її внутрішнє ядро? Що лежить під земною корою? У яких шарах атмосфери утворюються хмари? Чому виникає північне сяйво? Чому космічні кораблі літають у термосфері? Правда, захопливо?! Про все це та багато іншого розповість розумний плакат «Планета Земля». І не тільки розповість, а й покаже!

Унікальний розумний плакат здатний надовго привернути увагу кожної дитини. Адже подорож від центру земної кулі до найвищих шарів атмосфери — справжня пригода для юного дослідника, яка не просто захоплює, а й навчає. Пройти крізь земну кору і спуститися до ядра Землі, торкнутися хмар, піднятися в термосферу й сісти за штурвал космічного корабля. Це цікавіше, ніж комп'ютерні ігри! Ваша дитина пізнає і полюбить нашу планету! Те, що ще вчора здавалося далеким і незбагненним, розкриється дивовижним чином.

Інформація на плакаті чітко структурована. Обсяг знань легко сприймається і запам'ятовується.

Це справді розумний плакат! Ми забезпечили майже всі ключові об'єкти на ньому QR-кодами, за якими ховається маса корисних відомостей. Просто наведіть на QR-коди камеру телефону — і пориньте у процес пізнання!

Будьте певні щодо достовірності інформації! Ми створювали цей плакат з величезною увагою до деталей. Загальне співвідношення розмірів, а також точність технічних характеристик у ньому на найвищому рівні.

Плакат можна легко прикріпити над робочим столом, і він буде доступним практично з будь-якого місця в кімнаті. Всі ключові об'єкти на ньому мають досить великий розмір.

Характеристики

Виробник
Монолит
Країна виробництва
Україна
Тип
Плакат
Состояние
Новое
Язык издания
Украинский
Тип поверхности бумаги
Глянцевая
Вид календаря плаката
Настенный
штрихкод
9786177966103