Розумний плакат «Планета Земля» (Моноліт)

Розумний плакат «Планета Земля» (Моноліт)

Розумний плакат «Планета Земля» (Моноліт) від компанії Стродо - фото 1
410 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Яка будова нашої планети? Скільки важить її внутрішнє ядро? Що лежить під земною корою? У яких шарах атмосфери утворюються хмари? Чому виникає північне сяйво? Чому космічні кораблі літають у термосфері? Правда, захопливо?! Про все це та багато іншого розповість розумний плакат «Планета Земля». І не тільки розповість, а й покаже!

Унікальний розумний плакат здатний надовго привернути увагу кожної дитини. Адже подорож від центру земної кулі до найвищих шарів атмосфери — справжня пригода для юного дослідника, яка не просто захоплює, а й навчає. Пройти крізь земну кору і спуститися до ядра Землі, торкнутися хмар, піднятися в термосферу й сісти за штурвал космічного корабля. Це цікавіше, ніж комп'ютерні ігри! Ваша дитина пізнає і полюбить нашу планету! Те, що ще вчора здавалося далеким і незбагненним, розкриється дивовижним чином.

Інформація на плакаті чітко структурована. Обсяг знань легко сприймається і запам'ятовується.

Це справді розумний плакат! Ми забезпечили майже всі ключові об'єкти на ньому QR-кодами, за якими ховається маса корисних відомостей. Просто наведіть на QR-коди камеру телефону — і пориньте у процес пізнання!

Будьте певні щодо достовірності інформації! Ми створювали цей плакат з величезною увагою до деталей. Загальне співвідношення розмірів, а також точність технічних характеристик у ньому на найвищому рівні.

Плакат можна легко прикріпити над робочим столом, і він буде доступним практично з будь-якого місця в кімнаті. Всі ключові об'єкти на ньому мають досить великий розмір.

Характеристики

Виробник
моноліт
Країна виробництва
Україна
Тип
Плакат
Состояние
Новое
Язык издания
Украинский
Тип поверхности бумаги
Глянцевая
Показати всі