Книга Галерея пройдисвітів. Історія мистецтва й арт-дилерів. Автор - Філіп Гук (ArtHuss) (тв.)

Книга Галерея пройдисвітів. Історія мистецтва й арт-дилерів. Автор - Філіп Гук (ArtHuss) (тв.)

Книга Галерея пройдисвітів. Історія мистецтва й арт-дилерів. Автор - Філіп Гук (ArtHuss) (тв.) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
490 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
Немає в наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Виробник
Philippi
Країна виробництва
Україна
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матовий
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Стан
новий
Производитель
ArtHuss
Количество страниц
328
Состояние
Новое
Год издания
2019
Издательство
ArtHuss
Язык издания
Украинский
Вид переплета
Твердый
Тематика
история искусства
Тип полиграфической бумаги
Офсетная
Тип поверхности бумаги
Матовая

Опис

Про книгу:

«Мистецтво для ХХІ століття — нова релігія. Купувати мистецтво — це як вияв релігійності: тут здійснюється акт віри. Намагання раціоналізувати цей процес шляхом аналізу ціни, заплаченої за видатний мистецький витвір, не має сенсу так само, як застосування наукових пояснень до трансцендентального релігійного досвіду», — пише Філіп Гук у вступі до книжки «Галерея пройдисвітів: Історія мистецтва й арт-дилерів». Це справді погляд під незвичним кутом — історія становлення професії на межі мистецтва й бізнесу, представники якої склали ціну безцінному й породили новий ринок, де жага до прекрасного в поєднанні з самолюбством і жадобою грошей витворювали чудернацькі сюжети, формували канони й визначали напрями розвитку мистецтва.

Знавці й шанувальники живопису (часом навіть і самі митці), творці міфів і ажіотажу, винахідливі продавці й аферисти, готові до будь-якого ризику, — попри ореол шляхетності й дотичності до високого вони були ще ті пройдисвіти, та інші тут і не втрималися б. Вони майстерно розпалювали самолюбство аристократів і нуворишів, підохочували конкуренцію колекціонерів, робили карколомні кар’єри й заробляли шалені капітали, пишучи правила до однієї з найкрасивіших ігор, у які людство не втомлюється бавитися й досі.