Книга Природний захист. Автор - Метт Ріктел (BookChef)

Книга Природний захист. Автор - Метт Ріктел (BookChef) від компанії Стродо - фото 1
280 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу: Природний захист. Робота імунної системи в чотирьох детективних історіях

Автор книги — науковий журналіст New York Times Метт Ріктел — зустрівся з дуже багатьма людьми, щоб зрештою зібрати цілісну картину роботи людського імунітету. Серед його візаві — науковці, дослідники, лікарі, а також ті, хто став головними героями історій: люди, чий природний захист дав збій.

Життя Джейсона, Боба, Лінди й Мередіт стали ілюстрацією для докладної розповіді про особливості формування й функціонування імунітету, про помилки, яких він припускається, і про те, яким чином можна їх виправити. Наукова термінологія не лякає, бо автор вміє доступно й зрозуміло пояснити навіть найскладніші речі. Перед читачем розгортається епічне полотно поля бою, на якому ворогам (вірусам та бактеріям) протистоїть ціла армія нашого імунітету.

Однак трапляються недуги, яких імунна система не здатна подолати, мало того — деякі з них вона сама ж і спричинює. Подібне сталося з Джейсоном, у якого рак, з Бобом, у якого СНІД, з Ліндою, в якої ревматоїдний артрит, і з Мередіт, у якої вовчак. Тут на допомогу імунітету прийшли вчені. Найновіші дослідження дають змогу нині долати те, боротися з чим раніше вважали неможливим. Книга «Природний захист. Робота імунної системи в чотирьох детективних історіях» буде цікавою широкому колу читачів.

Про автора

Метт Ріклел — журналіст New York Times і письменник. Закінчив Каліфорнійський університет і Школу журналістики Колумбійського університету. У 2010 році отримав Пулітцерівську премію за серію статей про неуважне водіння. Наступного року опублікував у New York Times серію матеріалів під назвою «Ваш мозок на комп’ютерах», у яких досліджував, як використання технологій впливає на нашу поведінку та наш мозок. Автор кількох бестселерів у жанрі трилер.

Характеристики

Виробник
BOOKCHEF
Країна виробництва
Україна
Тематика
нетрадиційна медицина
Кількість сторінок
464
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Показати всі