Настільна гра Детектив Клуб (IGames)

Настільна гра Детектив Клуб (IGames) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
750 ₴
Мін. сума замовлення у продавця 200 ₴
Немає в наявності

Доставка

 Укрпошта
40 - 70 ₴
 Нова Пошта
70 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про гру:

 «Детектив Клуб» - це компанійська настільна гра для 4-8 чоловік від компанії «IGames» - визнаних майстрів вітчизняного геймдизайну, які вже не раз тішили нас своїми шедеврами. Варто згадати хоча б неперевершений Містериум! Цього разу гравці стають справжніми детективами, які повинні вистежити конспіратора в клубі, спираючись на факти і логічні висновки!

 

2s.jpg 3s.jpg 

 
  Розкажіть, як в неї грати?

    Як і більшість ігор з механікою загадування і відгадування асоціацій, гра «Детектив Клуб» в першу чергу спирається на фантазію гравців. Правила неймовірно прості - кожен з гравців отримує фішку звинувачення і по 6 карт, на яких зображені найнеймовірніші ілюстрації, що немов виникли з калейдоскопа сновидінь. Один з гравців стає ведучим. Крім карт він також отримує стільки блокнотів, скільки гравців бере участь в партії, не враховуючи себе. Дивлячись на свої карти, він придумує слово, яке найкращим чином асоціюється з двома картами у нього в руці, викладає одну з цих карт перед собою, а потім вписує це слово в усі блокноти, крім одного. Далі блокноти тасуються і випадковим чином роздаються іншим гравцям.

    В ході гри учасники викладають перед собою карти, які ассоціюються зі словом, зазначеним в блокноті. Гравець, якому дістався порожній блокнот, вважається конспіратором, і він також зобов'язаний викладати перед собою карти. Користуючись хитрістю і уважно спостерігаючи за картами інших гравців, конспіратор повинен спробувати вгадати якщо не слово, то хоча б загальну спрямованість, адже як тільки кожен з гравців викладе перед собою по дві карти, ведучий оголосить правильне слово і всі інші учасники повинні будуть пояснити, чому вони вибрали саме ті карти, які лежать перед ними. Далі гравці повинні знайти справжнього конспіратора, голосуючи за допомогою жетонів звинувачення. І закінчується раунд розподілом переможних очок. Якщо гравцям вдалося знайти конспіратора, то всі ті, хто проголосував за нього, отримують по три очки. Якщо конспіратор отримав тільки один жетон звинувачення, то він отримує 5 переможних очок, а ведучий - 4. Всі інші гравці не заробляють нічого. Гра завершується, коли кожен з гравців по одному разу побуває ведучим.
 

   А як взагалі враження?

  А тут і говорити нема чого - гра поза всякими сумнівами черговий шедевр, особливо для великих компаній. Це дуже смачний коктейль з Діксита і Знахідки для Шпигуна з приголомшливою реіграбельністю, яскравими ілюстраціями і якісними компонентами. Вечірка, корпоратив, посиденьки в кафе з друзями - ця гра всюди стане справжнім хітом. І тут немає нічого дивного - прості правила, і при цьому насичені емоції, азарт і море веселого сміху!
 

4s.jpg 5s.jpg 6s.jpg

 
  Комплектація настільної гри "Детектив Клуб":
  • 168 карт доказів
  • 58 жетонів переможних очок
  • 8 фішок звинувачення
  • 8 плашок гравців
  • 7 блокнотів
  • олівець

Характеристики

Код товару
1803
Країна виробництва
Китай
Вікова категорія
для дітей
Час гри
від 30 до 60 хв
Стан
новий
Показати всі