Книга Каваленд. Хто, як і навіщо винайшов наш улюблений напій. Автор - Огастін Седжвік (Лабораторія)

Книга Каваленд. Хто, як і навіщо винайшов наш улюблений напій. Автор - Огастін Седжвік (Лабораторія)

Книга Каваленд. Хто, як і навіщо винайшов наш улюблений напій. Автор - Огастін Седжвік (Лабораторія) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
359 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тематика
кулінарія
Кількість сторінок
320
Мова видання
українська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Тип поліграфічного паперу
офсетний
Стан
новий
Год издания
2021
Издательство
Лабораторія
ISBN
978-617-7965-26-7
штрихкод
9786177965267

Опис

Про книгу:

У XX столітті один англійський торговець Джеймс Гілл хитрістю і жорстокістю зміг побудувати цілу кавову імперію в Республіці Ель-Сальвадор. Як йому це вдалося? Цю фантастичну і маловідому історію розповідає автор цієї книжки, дослідник історії їжі, роботи та капіталізму, учасник Гарвардського наукового «Проєкту з вивчення справедливості, добробуту та економіки» Огастін Седжвік. Він показує, як ми щодня п’ємо каву і навіть не замислюємося, в яких умовах її могло бути зібрано і змелено. На плантаціях Джеймса Гілла панували нелюдські умови — кава стала майже символом капіталізму, тож людям, які знаходилися в підпорядкуванні власника плантації, доводилося працювати ще більше і потужніше.

Ця історія фактично пояснить читачам макроекономічні, соціальні та політичні процеси на цілком звичному і наочному прикладі — процесі вирощування кавових зерен.

Про автора

Огастін Седжвік - викладач історії та культури Америки в Міському університеті Нью-Йорка.

Чим хороша ця книжка:

  • Кава набула популярності й перетворилася на необхідний атрибут сучасного суспільства усього за 200 років. І цю історію становлення її як надзвичайно поширеного фактично наркотику мало хто знає. А особливо любителям кави мало відомо про жорстокість, яка панувала на кавових плантаціях, і про Джеймса Гілла, засновника однієї з перших кавових династій у XX столітті.
  • У книзі стільки перипетій, що часом забуваєш, що читаєш не про наркобаронів, а про виробників звичайної, здавалося б, кави.