Книга Фрукти проти овочів. Чому кавун — не ягода, а томат — це фрукт. Автор - Олексій Коваленко (Віхола)

Книга Фрукти проти овочів. Чому кавун — не ягода, а томат — це фрукт. Автор - Олексій Коваленко (Віхола)

Книга Фрукти проти овочів. Чому кавун — не ягода, а томат — це фрукт. Автор - Олексій Коваленко (Віхола) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
320 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Мова видання
українська
Вид палітурки
м'яка
Тип поверхні паперу
матова
Производитель
Видавництво Віхола
Количество страниц
224
Состояние
Новое
Год издания
2021
Издательство
Віхола
Язык издания
Украинский
Вид переплета
Мягкий
Жанр
Нон-фікшн
Тип полиграфической бумаги
Офсетная
Тип поверхности бумаги
Матовая

Опис

Про книгу:

Перці й помідори — не овочі. Гречка — горішок. Вишня — не ягода. Усе своє життя, успішно проігнорувавши ботаніку, ми керуємося лише одним простим (і хибним) правилом: солодке — фрукт, а все решта — овочі. Насправді це так не працює. У книжці «Фрукти проти овочів» ботанік, музейник та автор блогу «Довколаботаніка» Олексій Коваленко розповість справжню історію продуктів, які ми щодня бачимо на кухні та в супермаркеті, а ще навчить відрізняти овоч від фрукта, горіх — від горішка, а кавун — від ягоди. У книжці Олексій пояснить, хто намагався лікувати огірками безпліддя та укуси скорпіонів, як салату приписали здібності впливати на чоловічу потенцію, звідки примандрував до нас буряк та як приготувати каштани в домашніх умовах і не рознести квартиру на шматки. Перед вами — не збірник рецептів і навіть не підручник з ботаніки, книжка Олексія Коваленка — це реальна та дотепна історія найзвичайнісіньких овочів і фруктів: від особливостей їхньої ДНК та селекції до найдивніших міфів і кулінарних лайфхаків.

Олексій Коваленко працює в Національному науково-природничому музеї НАН України, де займається науковими дослідженнями, проводить лекторії та освітні інтерактивні програми. У вільний від роботи час активно популяризує ботаніку — веде блог і Youtube-канал «Довколаботаніка», сторінку «Ботанік у кедах», пише для фейсбук-сторінки природничого музею, де розповідає про плазунів, яблука, мінерали й динозаврів, та низки інших науково-популярних платформ.