Книга Тренер на трильйон. Автор - Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг, Алан Ігл (КМ-Букс)

Книга Тренер на трильйон. Автор - Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг, Алан Ігл (КМ-Букс)

Книга Тренер на трильйон. Автор - Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг, Алан Ігл (КМ-Букс) від компанії Стродо - фото 1
220 ₴
В наявності

Доставка

 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

Про книгу:

Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з Кремнієвої долини

Білл Кемпбелл посприяв розбудові низки найвидатніших компаній Кремнієвої долини, зокрема Google, Apple та Intuit, і створенню понад трильйона доларів ринкової вартості!

 

Колишній університетський футболіст і футбольний тренер, Білл став ментором таких провидців, як Стів Джобс, Ларрі Пейдж та Ерік Шмідт, і тренував десятки лідерів на обох узбережжях США. Пішовши з життя 2016 року, "Тренер" залишив по собі компанії, що продовжували зростати, успішних людей і море поваги, дружби та любові. На своїх посадах у Google Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг і Алан Ігл особисто зіткнулися з тим, як Білл розвивав довірчі стосунки, сприяв особистісному зростанню, наснажував відвагою, виступав за високі стандарти професійної діяльності та виявляв на ранніх стадіях напруження, що неминуче з'являється в динамічних середовищах.

Щоб ушанувати свого ментора, а також надихнути та повчити майбутні покоління, вони систематизували його мудрість у цьому посібнику. На основі інтерв'ю більш ніж із вісімдесятьма людьми, які знали й любили Білла Кемпбелла, "Тренер на трильйон" пояснює принципи Тренера та ілюструє їх історіями від видатних компаній і людей, із якими він працював і грав. У результаті вийшла програма для прогресивних бізнесових лідерів і менеджерів, яка допоможе їм створювати продуктивніші й динамічніші команди та компанії.

Характеристики

Виробник
КМ-Букс
Країна виробництва
Україна
Тематика
ділова література
Кількість сторінок
200
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матова
Стан
новий
Год издания
2020
ISBN
978-966-948-400-0
штрихкод
9789669484000