СD-диск Plácido Domingo - Italia, ti amo

СD-диск Plácido Domingo - Italia, ti amo від компанії Стродо - фото 1
79 ₴
В наявності

Способи доставки

Мінімальна сума замовлення у продавця 200 ₴
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)

Опис

СD-диск. Plácido Domingo - Italia, ti amo

Треклист

 1. Vurria
 2. Musica proibita
 3. Mamma
 4. Nun me sceat
 5. Al di là del cielo
 6. Tu, ca nun chiagne!
 7. Chitarra Romana
 8. Mamma mia, che vo' sapè
 9. Dicitencello vuje
 10. Non t'amo più
 11. Quarant'anni
 12. I'te vurria vasà
 13. Mandulinate a sera
 14. Na sera 'e maggio
 15. Passione
 16. Catari`,Catari` (Core 'ngrato)

Характеристики

Производитель
AMO
Состояние
Новое
Носитель информации
CD