Книга Слова, що лунають крізь час. Найважливіші промови в історії людства, які змінили наш світ. Террі Ґолвей

Книга Слова, що лунають крізь час. Найважливіші промови в історії людства, які змінили наш світ. Террі Ґолвей

Книга Слова, що лунають крізь час. Найважливіші промови в історії людства, які змінили наш світ. Террі Ґолвей від компанії Стродо - фото 1
196 ₴
Немає в наявності

Доставка

Мінімальна сума замовлення у продавця 200 ₴
Доставка здійснюється тільки по передоплаті
Нова Пошта
Пошта
Детальніше про доставку

Оплата

Банківська картка (Liqpay)

Опис

Промова — один із найефективніших засобів впливу на людей, до якого свого часу вдавалися біблійні пророки й стародавні можновладці та якого, незважаючи на розмаїття новочасних інформаційно-комунікаційних технологій, не цураються і сучасні громадсько-політичні та державні діячі. Зібрані в цьому виданні виступи належать до різних епох, однак порушені в них теми, виголошені провідні ідеї та гасла ніколи не втратять своєї актуальності. Історичні постаті, що їх прорікали, силою слова будили людську волю і свідомість, руйнували духовні кайдани, вели народи на ратні подвиги і, зрештою, змінювали хід історії. Кожну з поданих у книзі промов по праву можна назвати взірцем ораторського мистецтва.
У книзі зібрані п'ятдесят найважливіших промов усіх часів: їх контекст, історія та сенс для нашого світу. До видання увійшли промови Мойсея, Ісуса, Мухаммеда, Цицерона, Перікла, Кромвеля, Вашингтона, Папи Урбана II, Джона Вінтропа, Кеннеді, Імператора Хірохіто, Барбари Джордан, Хошиміна, Хрущова, Робесп'єра, Патріка Генрі, королеви Єлизавети I, Рейгана, Мандели, Гітлера, Черчилля, Барака Обами та багатьох інших.

Характеристики

Вид палітурки
тверда
Количество страниц
480
Состояние
Новое
Год издания
2018
Обложка
Твердый переплет
Язык издания
Українська
Тематика
Бизнес и саморазвитие
Тип поверхности бумаги
Матовая