Книга Щастя — тим, хто має жити. Класична і сучасна проза та поезія. Автор - Агатангел Кримський (Folio)

Книга Щастя — тим, хто має жити. Класична і сучасна проза та поезія. Автор - Агатангел Кримський (Folio)

Книга Щастя — тим, хто має жити. Класична і сучасна проза та поезія. Автор - Агатангел Кримський (Folio) від компанії Книгарня БУККАФЕ - фото 1
430 ₴
Мін. сума замовлення 200 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Мова видання
українська
Вид палітурки
тверда
Тип поверхні паперу
матова
Производитель
Folio
Количество страниц
510
Состояние
Новое
Год издания
2023
Издательство
Folio
Язык издания
Украинский
Вид переплета
Твердый
ISBN
9786175513187
Жанр
Проза
Тип полиграфической бумаги
Офсетная
Тип поверхности бумаги
Матовая
штрихкод
9786175513187

Опис

Про книгу: 

До книжки Агатангела Кримського (1871–1942) «Щастя — тим, хто має жити», названої за рядком авторського вірша, увійшла мала проза цього видатного українського вченого-орієнталіста, мовознавця, письменника й перекладача, громадського та наукового діяча. У виданні вміщено — за авторським визначенням цього жанру — «белетристичні писання» і «повістки та ескізи з українського життя», що були написані впродовж 1890–1894 років, ще в студентські роки митця. Тематичне розмаїття малої прози А. Кримського є доволі значним і цікавим: стосунки батьків і дітей, питання українства, національного відродження, туга за рідним краєм, протест проти свавілля, домашнє насильство, конфлікт поколінь, відхід від традиції. «Бейрутські оповідання» було створено Кримським в самому Бейруті під час перебування в науковому відрядженні в Сирії, де він досліджував арабські рукописи та удосконалював власні знання східних мов. Дискусійним залишається питання щодо автобіографічності малої прози митця. У ній наявні певні факти й події, які могли відбуватися з письменником насправді.

У книзі подаються також витяги із автобіографічних листів А.Ю. Кримського до Б.Д. Грінченка від 1892 року та автобіографія 1938 року, написана вже  тяжкохворим вченим, який не припиняв своєї подвижницької праці навіть в останні роки життя.